5 aktorów, którzy byliby idealni do zagrania Wolverine’a

wolverine-hugh-jackman

Hugh Jackman jako Wolverine.

20th Century Fox

Wirusowa plotka, że aktor Wiedźmina Henry Cavill może zostać obsadzony jako nowy Wolverine w nadchodzącym filmie Captain Marvel 2 została obalona w weekend. Ale to wciąż otwiera pytanie, który aktor najlepiej nadaje się do zagrania ukochanej postaci X-Menów.

Aktor Hugh Jackman grał postać Wolverine’a przez 16 lat w różnych filmach X-Men, a także w najnowszym filmie, Logan, w 2017 roku. Ale w 2018 roku Jackman powiedział MTV, że skończył grać postać Wolverine’a.

Oto moja lista aktorów, którzy byliby idealni do przyjęcia tej roli.

1

Jon Bernthal jako The Punisher.

Netflix

1. Jon Bernthal

Aktor Jon Bernthal jest najlepiej znany jako brutalny antybohater Frank Castle w serialu The Punisher na Netflixie. Ale byłby również idealnym kandydatem do zagrania innej postaci Marvela, Wolverine’a. Bernthal ma talent do grania udręczonych postaci, które używają przemocy, aby naprawić krzywdy. Bernthal mógłby nadać Wolverine’owi jeszcze mroczniejszą krawędź niż Jackman w przeszłości.

justice-league-dc-aquaman-jason-momoa

Jason Momoa jako Aquaman w Justice League.

Warner Bros

2. Jason Momoa

Bufiasty i brodaty aktor Jason Momoa udowodnił już swoje superbohaterskie umiejętności jako Aquaman z DC Comics. Wcielił się również w rolę Khala Drogo w Grze o tron.

Jeszcze bardziej obiecujące jest to, że Momoa powiedział, że wskoczyłby do tej roli. „Bardzo chciałbym zagrać Wolverine’a… był fenomenalny. Dorastałem po prostu kochając Wolverine’a”, powiedział Momoa podczas wywiadu na Celebrity Fan Fest w San Antonio w Teksasie w 2019 roku.

madmax

Tom Hardy w filmie Mad Max: Fury Road.

Warner Bros. Pictures

3. Tom Hardy

Mad Max: Fury Road pokazał cichą intensywność aktorskiego zakresu Toma Hardy’ego, ale to jego portret Venoma pokazał, że potrafi on wcielić się w postać superbohatera z problemami. Hardy ma również inny związek z komiksami – wcielił się w postać Bane’a w filmie „Mroczny Rycerz powstaje”. W poprzednich rolach, takich jak bokser Tommy Conlon w Wojowniku i przestępca Michael Peterson w Bronsonie, doszedł do formy.

kingarthur1.jpg

Charlie Hunnam w filmie Król Artur: Legenda Miecza.

Video screenshot by Bonnie Burton/CNET

4. Charlie Hunnam

Aktor Charlie Hunnam jest najbardziej znany z grania złożonej i pełnej wad postaci Jaxa Tellera w serialu Sons of Anarchy stacji FX. Był dobry w portretowaniu ziarnistego, ale słodkiego antybohatera, nie tylko w dramacie motocyklowym Synowie Anarchii, ale także w Król Artur: Legend of the Sword.

twitter-in-stream-wide-star-wars-last-jedi-oscar-isaac-poe-dameron-2-promo

Oscar Isaac jako pilot Poe Dameron w nowych filmach Star Wars.

Lucasfilm

5. Oscar Isaac

Aktor Oscar Isaac jest najbardziej znany ze swojej roli w ostatnich filmach Gwiezdnych wojen jako czarujący pilot-łotr Poe Dameron. Ale jego dodatkowe role aktorskie w filmach Ex Machina, Annihilation i A Most Violent Year pokazują, że Isaac jest kimś więcej, niż tylko gwiazdą filmów sci-fi. Byłaby to również ciekawa odmiana zobaczyć Wolverine’a granego przez aktora, który nie jest od razu znany z brutalnych ról.

danny1

Aktor Danny DeVito gra w filmie Jumanji: Następny poziom.

Columbia Pictures

Wyróżnienie: Danny DeVito

Chociaż aktor komediowy Danny DeVito nie jest prawdopodobnym wyborem do obsadzenia w roli kolejnego Wolverine’a, niektórzy fani uważają, że zasługuje na szansę zagrania superbohatera. W zeszłym roku fani rozpoczęli petycję, aby DeVito został obsadzony w roli Wolverine’a.

DeVito jest najbardziej znany ze swoich odważnych ról Louie w serialu Taxi i Franka w Zawsze słonecznie w Filadelfii, a także z różnych ról w filmach takich jak Romancing the Stone, Bezlitośni ludzie, Hoffa, L.A. Confidential i ostatnio Jumanji: Następny poziom.

Organizator petycji Ring Arius przytacza jeszcze jeden powód, dla którego DeVito byłby idealnym Wolverinem: „Wzrost Danny’ego DeVito jest o wiele bliższy komiksowemu portretowi Wolverine’a, gdzie Danny ma 4’10”, a Wolverine 5’3″ wzrostu” – napisał Arius w opisie petycji.

Wysokie noty Logana: Filmy z Wolverine’em, uszeregowane

Zobacz wszystkie zdjęcia

Wideo: Marvel ujawnia teaserowy zwiastun Black Widow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *