Baltimore Ravens nie mieli strzału, aby przywrócić Terrella Suggsa

Despite rumblings of a possible reunion between the Baltimore Ravens and Terrell Suggs, the reality is that there was never really a good shot for it.

Fanservice jest niesamowity. Marvel Studios udoskonaliło sztukę poprzez swoje filmy, a zespół sportowy znajduje sposoby, aby zrobić to samo poprzez klasyczne mundury itp. Fani Baltimore Ravens mieli nadzieję, że organizacja może dać im trochę z tego, podnosząc byłego Ravena i przyszłego Hall of Famera Terrella Suggsa przez waivers. Niestety, tak się nie stało.

Suggs został zgłoszony do Kansas City Chiefs w poniedziałek, 16 grudnia, kładąc kres nadziejom fanów na ponowne spotkanie.

Niektórzy fani mogą się zastanawiać, czy powrót T-Sizzle do Charm City był w ogóle możliwy, niezależnie od tego, że Chiefs go pozyskali. Jak się okazuje, było kilka innych drużyn w na pick up Terrell Suggs, w tym San Francisco 49ers, Seattle Seahawks, i New Orleans Saints

Nie powinno być zaskoczony żadnym z tych zespołów biorąc zainteresowanie w pozyskiwaniu Suggs. The 49ers mają prawdopodobnie najlepszy pass rush w lidze, ale jednostka została utrudniona z kontuzjami, jak późno. Seahawks nie mają jednego gwiazdorskiego edge rushera i zamiast tego wykonują swoją robotę poprzez komitet graczy. The Saints obrona jest dobry jeden, ale nadal potrzebują organów, aby utrzymać swoją jednostkę mistrzostwa-caliber one.

Z tą wiadomością, miejmy nadzieję, że Ravens Flock może mieć jakieś zamknięcie, że zespół nigdy nie miał realistyczny strzał przynieść Terrell Suggs z powrotem do domu. W międzyczasie, zespół może zamiast tego skupić się na kontynuowaniu rozwoju młodzieży i pozwolić Mattowi Judonowi pozostać gwiazdą poza krawędzią.

Wiadomość ta jest z pewnością bummer, ale rzeczywistość jest taka, że to było prawdopodobnie w najlepszym interesie dla Baltimore Ravens, aby nie przynieść z powrotem Terrell Suggs. Zespół pass rush, podczas gdy brakluster, ma młodzieży, która musi być rozwijana i przynosząc z powrotem Suggs może’ve ograniczone snaps, że młodzi jak Tyus Bowser i Jaylon Ferguson są w potrzebie. To jest do bani, ale NFL to biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *