Co to znaczy, gdy facet całuje cię w policzek?

Więc on w końcu zdecydował się na mały kontakt fizyczny z Tobą. Wstrzymaj się, nie chcesz pozwolić, aby twoje wewnętrzne alarmy wyłączyły się właśnie teraz. Musisz pamiętać, że nie każdy kontakt fizyczny między tobą a nim jest stworzony równy. Każdy inny rodzaj kontaktu ma swoje własne znaczenie. Tak, nawet pocałunek w policzek ma swoje znaczenie.

A kiss on the cheek can be done by anyone without any romantic connotation behind it at all. Matki, ojcowie, kuzyni, przyjaciele i kochankowie wszyscy pocałują cię w policzek w ciągu twojego życia. Ale zazwyczaj nie robią tego dlatego, że uważają Cię za osobę atrakcyjną seksualnie lub chcą się z Tobą umówić. Pocałunek w policzek jest prawdopodobnie najbardziej niewinną formą pocałunku. To idzie tuż obok pocałunku w czoło, ale nawet pocałunek w czoło ma bardziej intymny klimat niż pocałunek w policzek.

Jednakże, pocałunek w policzek nie jest zazwyczaj intymny w ogóle. Pocałunek w policzek jest bardziej gestem społecznym niż czymkolwiek innym. Może to być znak czyjejś przyjaźni i uznania wobec ciebie. Więc jeśli ty i ten facet byliście przyjaciółmi przez jakiś czas, a on daje ci nagły pocałunek w policzek, prawdopodobnie wskazuje, że zależy mu na tobie jako przyjacielu i chce ci pokazać w jakiś sposób. Należy również spróbować zapamiętać kontekst, że ten pocałunek w policzek został podany do Ciebie w. Czy coś niesamowitego wydarzyło się dla każdego z was? Czy coś ekscytującego wydarzyło się w tym czasie? Pocałunek w policzek może być prostą oznaką przywiązania lub słodkim sposobem na powiedzenie: „Hej, gratulacje, bardzo się cieszę!”.

Ale co w przypadku, gdy dwoje z was nie jest bliskimi przyjaciółmi? Co oznacza pocałunek w policzek w takim przypadku? Pocałunek w policzek jest wykonywany dość często od jednego nieznajomego do drugiego. Szczególnie w południowej, środkowej i wschodniej części Europy. Jest on również powszechnie stosowany w basenie Morza Śródziemnego, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Chociaż nie jest to tak powszechne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, nadal jest to czasami wykonywane jako powitanie, gratulacje lub pożegnanie. Często tym formalnościom towarzyszy kolejny pocałunek w przeciwległy policzek. Dlatego też dwa pocałunki w policzek są zazwyczaj składane, jeśli są składane w tego typu kontekście powitania/pożegnania.

Czy oboje znacie się od dłuższego czasu? Czy byliście ze sobą wcześniej intymnie? Intymność nie musi oznaczać, że dwoje z was miało stosunki seksualne ze sobą. Mogliście się wcześniej po prostu przytulać, trzymać się za ręce lub nawet wyznać sobie nawzajem intymne uczucia. Jeśli zrobiłeś którykolwiek z tych rzeczy razem lub cokolwiek wzdłuż tych linii, istnieje duża szansa, że jest więcej do jego pocałunku policzek niż się wydaje. Jeśli wcześniej byłeś intymny, pocałunek w policzek może być tylko oznaką sympatii. On daje ci znać, że jesteś na jego myśli i chce zainicjować kontakt fizyczny z tobą, nie posuwając się zbyt daleko.

Są też te czasy, kiedy człowiek, który ma uczucia do ciebie da ci pocałunek w policzek od czasu do czasu, zwłaszcza jeśli nie przyznał otwarcie, że cię lubi jeszcze. On może być tylko dając ci te rodzaje pocałunków, bo jest zbyt nerwowy, aby przejść dalej. Pocałunek w policzek jest bardziej szanowany i platoniczny. On będzie trzymać się tego, bo nie jest gotowy, aby pocałować cię w usta jeszcze lub on może być nerwowy, że nie czujesz się gotowy do swobodnego całowania w usta.

To może utrudnić identyfikację tego, co pocałunek faktycznie oznacza. Więc, jak możesz powiedzieć, czy on cię lubi, czy nie? To zależy od ciebie! Nasza rada: Bądź super spostrzegawczy! Czy są tam wszystkie znaki? Czy ostatnio często spotykacie się sami? Czy on w ogóle rozważa spędzanie czasu z grupą, gdy jest z tobą? Są to wskaźniki, że chce spędzać czas sam na sam z tobą i stać się bliżej ciebie. Czy przynosi ci prezenty? Czy pomaga ci, gdy czegoś potrzebujesz, nie kwestionując prośby? Czy poświęca czas w ciągu dnia, aby porozmawiać z tobą jeden na jeden przynajmniej raz lub dwa razy? To są silne, i mamy na myśli bardzo silne, wskaźniki, że on chce być kimś więcej niż tylko twoim przyjacielem. Jeśli on robi te rzeczy i dał ci kilka pocałunków w policzek, to jest jasne, że chce otworzyć drzwi do intymności. On może być po prostu zbyt nieśmiały, aby zasadzić jeden na tych twoich ustach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *