Gdzie pojeździć na snowboardzie w północnym Michigan

Jak na stan, który uwielbia jeździć na tubingu po swoich bogatych jeziorach latem, ma sens, że ludzie z Michigan poruszają się po stokach w podobny sposób, kiedy spadnie śnieg. Zjeżdżanie w dół wzgórza w wypełnionym powietrzem pączku może wydawać się szalone, ale w tych ośrodkach, parkach i ośrodkach narciarskich w północnym Michigan jest to naprawdę ekscytujące. Dodatkowo, z nadzorem i profesjonalnie zbudowanymi trasami, jest to dreszczyk emocji dla wszystkich grup wiekowych.

Timberlee Hills, Traverse City

Powiedz „wheeeeeeeeeeeee!” jak zjeżdżasz ze wzgórza, a następnie usiądź i ciesz się malowniczą jazdą z powrotem na szczyt trasy na wypróbowanej i prawdziwej linie holowniczej Timberlee. Rozgrzej się przy ognisku i zatankuj gorącym kakao i pizzą w domku – idealne miejsce na organizację wypadu lub imprezy. Dla małych riderów i ich rodziców dostępne są rurki tandemowe. Ceny zaczynają się od $14 za jedną godzinę i $24 za dwie godziny. Tutaj jest więcej informacji o wzgórzu.

Mt. Holiday, Traverse City

Upchnięty w tylnych wzgórzach Traverse City, obszar rekreacyjny non-profit znany jako Mt. Holiday oferuje stawki za snow tubing tak niskie, jak $ 11 za jedną godzinę w dni powszednie (zobacz stawki 2019 tutaj). Organizują nawet przyjęcia urodzinowe w tubingu!

Shanty Creek Resorts, Bellaire

W Shanty Creek, Alpine Tubing wyśle twojego ducha tak wysoko w wielotorowym parku. Stawki zaczynają się od $15 za godzinę lub $25 za dwie godziny, a tuberzy muszą mieć co najmniej 36″ wzrostu, aby poruszać się po wielopasmowym parku rur. Zaplanuj swoją wizytę.

Treetops Resort, Gaylord

Położony tuż obok stoków narciarskich, park rurowy Treetops oferuje jednogodzinne sesje tubingowe za $15 w piątki i niedziele i $20 w soboty. Buty narciarskie i snowboardowe nie są dozwolone w parku, więc nie zapomnij zabrać ze sobą butów zimowych. Dowiedz się więcej o ekstremalnym parku tubingowym.

Potrzebujesz pretekstu, aby przyjechać na Północ? Sprawdź te wspaniałe zimowe miejsca na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *