Is CVS Open on Christmas Eve & Day 2019?

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas w roku, w którym spotykasz się z rodziną i przyjaciółmi, dzielisz się prezentami i cieszysz dobrym jedzeniem. Dla niektórych jest to czas dobroczynności lub pamiętania o duchowych powodach, które stoją za świętami. Dla ludzi, którzy przyjmują innych lub przynoszą jedzenie na rodzinny poczęstunek, może to być również czas na zakupy w ostatniej chwili. Z tego powodu wiele osób chce wiedzieć, czy CVS jest otwarte w Wigilię i Dzień Bożego Narodzenia 2019. Dla tych z Was, którzy robią zakupy w ostatniej chwili, jest dobra wiadomość. Tak, CVS będzie otwarty w Dzień i Wigilię Bożego Narodzenia, ale godziny dla sklepów będą się różnić.

CVS Stores Are Open for Christmas Eve and Day

W Boże Narodzenie każdego roku, lokalizacje CVS są zazwyczaj otwarte. Jedynym pytaniem jest to, w jakich godzinach będą otwarte w Wigilię i Dzień Bożego Narodzenia, ponieważ może się to różnić w zależności od lokalizacji.

Przedstawiciel CVS powiedział Heavy na Wigilię: „Sklepy CVS Pharmacy będą otwarte w Wigilię, ale godziny będą się różnić w zależności od lokalizacji. Większość aptek będzie otwarta do 16:00 lub 18:00. Wybrane sklepy będą otwarte w przedłużonych godzinach, a klienci są zachęcani do skontaktowania się z lokalnym sklepem z wyprzedzeniem lub odwiedzenia CVS.com/stores w celu uzyskania konkretnych lokalizacji i godzin.”

W Boże Narodzenie, CVS również zauważył: „Wybrane sklepy CVS Pharmacy będą otwarte do godziny 20:00, a wybrane apteki do godziny 18:00. Sklepy całodobowe będą działać w normalnych godzinach, a klienci są zachęcani do skontaktowania się z lokalnym sklepem z wyprzedzeniem lub odwiedzenia strony CVS.com/stores w celu uzyskania konkretnych lokalizacji i godzin.”

Więc podsumowując, jeśli potrzebujesz zrobić zakupy w ostatniej chwili w CVS na Święta, to masz szczęście. Możesz chwycić niektóre artykuły spożywcze w ostatniej chwili w sklepie przed wielkim posiłkiem, ponieważ sklepy są otwarte dzisiaj. Wystarczy zadzwonić, aby potwierdzić godziny. Kliknij tutaj, aby znaleźć lokalizację CVS blisko Ciebie.

CVS Specials

CVS ma wiele wspaniałych ofert świątecznych, które możesz chcieć sprawdzić w tym sezonie świątecznym. Możesz zrobić zakupy w sklepie lub nawet spróbować dostawy tego samego dnia za pomocą Instacart. Strona CVS Delivery powered by Instacart jest tutaj. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy, aby sprawdzić, czy Instacart jest dostępny w Twoim miejscu zamieszkania. Jeśli tak, zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się przez e-mail lub zalogowanie się, jeśli masz już konto. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć zamówienie online za pomocą dowolnego urządzenia, zaplanować czas dostawy, a produkty zostaną dostarczone do Twoich drzwi.

CVS podzieliło się z Heavy następującymi promocjami, które obowiązują do 28 grudnia:

Prezenty

 • 30% zniżki na wszystkie prezenty fotograficzne i kartki tego samego dnia z kodem SAMEDAY30 (Oferta ważna dla wszystkich klientów, tylko online)
 • Zdobądź $20 nagród ExtraBucks przy zakupie 1 zestawu startowego genetycznego DNA 23andMe
 • 50% zniżki na regularną sprzedaż detaliczną wybranych zabawek
 • Kup 1, a otrzymasz 1 50% zniżki na wybrane produkty premium Ferrero, Lindt, Ghirardelli, Godiva
 • Kup 1, a otrzymasz 1 50% zniżki na American Home by Yankee Candle

Uroda i Zapachy

 • Kup 1, a otrzymasz 1 50% zniżki na kosmetyki Almay
 • Kup 1, a otrzymasz 1 50% zniżki na dowolne kosmetyki Physician’s Formula
 • Zdobądź 8$ nagrody ExtraBucks, jeśli wydasz 12$ na dowolne kosmetyki kosmetyki Rimmel
 • Zdobądź 7$ nagrody ExtraBucks, gdy wydasz 15$ na dowolne kosmetyki CoverGirl
 • Zdobądź 6$ nagrody ExtraBucks, gdy wydasz 15$ na sztuczne rzęsy lub brwi Ardell
 • Zdobądź 10$ nagrody ExtraBucks, gdy kupisz 2 markowe zapachy o regularnej cenie detalicznej 19$.99 i więcej
 • Zdobądź 5 $ nagrody ExtraBucks przy zakupie 1 zestawu upominkowego z wybranymi zapachami świątecznymi

Świąteczna rozrywka

 • Kup 1, a otrzymasz 1 50% zniżki na wybrane produkty spożywcze Gold Emblem lub Gold Emblem Abound

A do 28 grudnia CVS oferuje 30% zniżki na prezenty i kartki tego samego dnia, do wyczerpania zapasów w lokalnym sklepie. Obejmuje to karty fotograficzne, dwustronne kartony, karty składane, odbitki kolażowe, powiększenia odbitek, odbitki kwadratowe, odbitki portfelowe, drewniane panele wiszące, panele bambusowe, panele akrylowe na zdjęcia, wykresy wzrostu, odbitki banerowe, książki fotograficzne, kalendarze, kostki na biurko, ozdoby kostkowe i wiele innych.

CVS ma nawet listę produktów kwalifikujących się do FSA i HSA tutaj. Produkty te kwalifikują się do wydawania dolarów FSA (lub HSA), zanim znikną, gdy rok się skończy. Będziesz zaskoczony wszystkimi produktami, które się kwalifikują, w tym chusteczki do nosa, testy ciążowe, taśma sportowa, gaza, podkładki, zestawy do pielęgnacji ran, okłady termiczne, bandaże, plastry terapeutyczne, balsam z filtrem, niektóre witaminy, baterie do aparatów słuchowych i wiele innych.

READ NEXT: Jak zadzwonić do Świętego Mikołaja na telefon w 2019 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *