Kształcenie w zakresie opieki oddechowej

American Association for Respiratory Care oferuje i akredytuje wysokiej jakości kształcenie ustawiczne w zakresie opieki oddechowej, abyś mógł zapewnić najlepszą możliwą opiekę.

AARC University

Current Topics in Respiratory Care

Kursy na AARC University są dostępne dla Ciebie o każdej porze dnia. Przeszukaj ofertę i zdobądź wykształcenie ustawiczne, kiedy tylko tego potrzebujesz. Członkowie otrzymują zniżki na wszystkie kursy i mogą znaleźć wiele ofert dostępnych za darmo.

Webcasty

AARC oferuje członkom bezpłatne webcasty na żywo na aktualne tematy w celu zdobycia punktów do kształcenia ustawicznego. Można wchodzić w interakcję z prowadzącym i zadawać mu pytania. Archiwalne wersje poprzednich webcastów są również dostępne na Uniwersytecie AARC.

Bieżące tematy w opiece oddechowej

Bieżące tematy w opiece oddechowej

Seria DVD Bieżące tematy w opiece oddechowej oferuje dogłębną eksplorację ostatnich osiągnięć naukowych w opiece oddechowej i praktyk opartych na dowodach, które poprawiają świadczenie opieki i zmniejszają liczbę ponownych przyjęć. Prezentowana przez liderów w dziedzinie opieki oddechowej, seria ta ma na celu kultywowanie wysokowydajnych terapeutów oddechowych, którzy są przygotowani do edukowania pacjentów i wdrażania najlepszych praktyk w opiece.

CRCE Lookup

CRCE Transcripts

Poprzez system CRCE Lookup, członkowie AARC mają łatwy dostęp do przeglądania i drukowania transkryptu wszystkich swoich osobistych punktów CRCE, aby użyć ich jako dowód uczestnictwa w spotkaniach edukacyjnych.

Akredytacja CRCE

System Ciągłej Edukacji w Opiece Respiratorskiej (CRCE) zatwierdza i akredytuje programy edukacyjne, zapewniając ich wartość dla Twoich potrzeb ciągłego kształcenia. Sponsor kursów kształcenia ustawicznego będzie korzystał z zasobów w tym obszarze. Sponsorzy, uzyskaj akredytację swojego kursu.

Zacznij korzystać ze wszystkich korzyści i usług, które wynikają z członkostwa w AARC.

Zapisz się już dziś

Odnów dziś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *