Pigtails & Crewcuts: Fryzury dla dzieci Dr. Phillips – Orlando, Floryda

Amber urodziła się w Lincoln, NE i wychowała w Denver, CO. Amber jest licencjonowanym kosmologiem od 18 lat, przez ostatnie 12 lat pracowała wyłącznie z dziećmi. Dołączyła do zespołu Pigtails & Crewcuts wkrótce po naszym otwarciu. Ona naprawdę lubi pracować z dziećmi; i jako mama trójki dzieci może odnieść się do rodziców. Praca z dziećmi sprawia, że nie ma dwóch takich samych dni i to sprawia, że jej dzień, kiedy może sprawić, że strzyżenie jest zabawne i wszyscy wychodzą zadowoleni ze swojej nowej fryzury. Niezależnie od tego, jakie są potrzeby Waszych dzieci w zakresie pielęgnacji włosów, ona z niecierpliwością czeka, aby uczynić je pozytywnym doświadczeniem dla Was i Waszego dziecka.

Fun Fact: W 2013 roku zamieniła swoje rodzinne buty śniegowe na japonki i przeprowadziła się do Słonecznego Stanu z zimnego Kolorado. Zaskoczyło ją to, że Denver, CO ma średnio 9 więcej słonecznych dni w roku w porównaniu do Orlando (nie tak słonecznego). Nie narzeka jednak, ponieważ Orlando nie ma żadnych dni śnieżnych!!!

Jennifer Licencjonowany kosmetolog od 25 lat, Jennifer znalazła swoje miejsce pracując z dziećmi. Uwielbia sprawiać, że ludzie czują się dobrze i zapewniać im doskonałe strzyżenie, nawet jeśli jest to największe wyzwanie. Urodzona w Nowym Jorku, uważa się za dziewczynę z Florydy, ponieważ przeprowadziła się tutaj w wieku zaledwie jednego miesiąca. W trakcie swojej kariery pracowała z osobami w różnym wieku, ale prawdziwą radość i pasję odkryła w pracy z najmłodszymi.

Fun Fact: Mimo, że Jennifer jest w 80% siwa, w głębi serca jest dzieckiem. Dzięki Bogu za kolor włosów!

Marta Prawdziwa rzadkość w naszym bogatym w przemijanie Orlando, Marta właściwie urodziła się i wychowała tutaj. Nie dajcie się zwieść jej luźnemu stylowi, Marta jest licencjonowanym kosmetologiem od 8 lat i naprawdę to lubi! Dołączyła do zespołu Pigtails & Crewcuts w lutym 21014. To, co kocha jeszcze bardziej, to praca z małymi ludźmi, ponieważ nigdy nie udaje jej się pozostawić uśmiechu na twarzy.

Fun Fact: Marta jest również ninja na pół etatu! Trenuje sztuki walki od 11 roku życia i posiada czarny pas w Tae Kwon Do.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *