Programy

Wartość stopnia akademickiego Eastman jest wykazana przez liczbę absolwentów, którzy zajmują stanowiska w profesjonalnych orkiestrach, zespołach, zespołach kameralnych, zespołach operowych, konserwatoriach i wydziałach muzycznych uczelni, szkolnych programach muzycznych, szkołach muzycznych społeczności, przemyśle nagraniowym, przemyśle instrumentów muzycznych i technologii, i wielu innych dziedzinach. Eastman’s wydajność-intensywne programy studiów licencjackich rozwijać wszechstronne umiejętności muzyczne i umiejętności. Programy studiów magisterskich integrują umiejętności wykonawcze, wiedzę muzyczną, pedagogikę i profesjonalizm, aby przygotować studentów do nowych wyzwań w profesjonalnym świecie muzycznym.

Wartość edukacji w Eastman jest dodatkowo wzbogacona o możliwości zdobycia certyfikatów i dyplomów w określonych dziedzinach, a także o specjalne programy, które dodają głębi do naszych innowacyjnych i szczegółowych programów nauczania. Program dyplomowy składa się z zalecanego programu nauczania, w tym instrukcje muzyki użytkowej, kursy akademickie, a w niektórych przypadkach doświadczenia stażowe. Certyfikat jest przyznawany za działalność przedprofesjonalną, taką jak wybitne osiągnięcia (Performer’s Certificate lub Artist’s Certificate) lub intensywną pracę co-curricular.

Program studiów licencjackich obejmuje teraz Arts Leadership Certificate i World Music Certificate. Programy absolwentów obejmują Arts Leadership Certificate, Advanced Certificate in College i / lub Community Teaching, World Music Certificate, Advanced Certificate in the Art of Improvisation, oraz Advanced Certificate in Ethnomusicology. Inne nowe programy są w trakcie opracowywania, zawsze w celu zapewnienia naszym studentom najwyższej jakości edukacji, która jest zarówno innowacyjna, jak i istotna.

Wydziały akademickie

Różne wydziały w Eastman są zorganizowane zgodnie z obszarami wydajności i stypendiów. Ta sekcja jest przeglądem działów i da wnioskodawcy Eastman pojęcie o filozofii każdego z nich. Jako dalszą pomoc dla potencjalnych wnioskodawców, przybliżony rozmiar każdego działu jest wymieniony, wraz z wzmianką o absolwentach nagród (asystentury) dostępne w każdym dziale.

Członkowie wydziału są wymienione tutaj przez dział. Więcej informacji na temat każdego członka wydziału można znaleźć w Eastman Faculty listings.

Studenci, którzy rozważają zastosowanie do Eastman School i którzy chcą wziąć lekcję z członkiem wydziału mogą dokonać indywidualnych ustaleń bezpośrednio z członkiem wydziału. Opłata w wysokości $50-$150, płatna członkowi wydziału, może być pobrana.

Szczegółowe informacje na temat ubiegania się o konkretne programy studiów można znaleźć w naszej sekcji Admissions.

Studia

Studia Eastman są niezbędnym elementem w rozwoju instrumentalnego i wokalnego mistrzostwa. W swoich studiach studenci Eastman mają możliwość pracy z wykładowcami, artystami gościnnymi i sobą nawzajem w prywatnych i mistrzowskich klasach. Poprzez ich pracę w studio, Eastman studenci doświadczają wzrostu w artyzmu w kolegialnej atmosferze.

Kilka studiów (puzon, perkusja i inne) oferują zespoły, które dają regularne występy i są integralną częścią życia muzycznego Eastman.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *