Top 10 Photo Collage Apps for Any Purpose

Top 10 Photo Collage Apps for Any Purpose

Dzięki aplikacjom do zdjęć na iPhone’a możesz łączyć wiele obrazów w jeden, tworzyć kolaże i stopniowo je mieszać. Nie ma potrzeby spędzania całych godzin na dostrajaniu Photoshopa, ponieważ wiele wspaniałych efektów jest dostępnych bezpośrednio na twoim iPhonie.

SEE ALSO: 5 Best Photo Editors for iPhone & iPad

SEE ALSO: Top 5 Camera Apps for iPhone

Blend Pic

Blend PicBlendPic to aplikacja do tworzenia kolaży, służąca do łączenia dwóch zdjęć w jedno poprzez uczynienie jednego z nich przezroczystym. To, co musisz zrobić, to wybrać 2 zdjęcia z biblioteki lub zrobić nowe za pomocą aparatu iPhone’a, ustawić jedno z nich jako tło i rozpocząć łączenie.

Ustaw ilość przezroczystości, aby uzyskać różne efekty. Następnym krokiem jest wybór jednego z 18 stylów mieszania. Oprócz tego możesz dodać różne soczewki. Są one umieszczone w różnych punktach i służą do podkreślenia różnych szczegółów.

A jeśli potrzebujesz zmienić kolor zdjęcia, również jest taka opcja. Zdjęcia wynikowe wyglądają fantastycznie i naturalnie. Więc, jeśli chcesz uzyskać artystyczny obrazek z dwóch zdjęć, ta aplikacja jest właśnie dla ciebie.

Pic Collage

Pic Collage

Pic Collage to doskonała aplikacja z wieloma tłami i stylami kolażu dla twoich zdjęć z wakacji. Pozwala importować zdjęcia z rolki aparatu, konta na Facebooku, Instagramie, a nawet wyszukiwać obrazy online we wbudowanej przeglądarce. Gdy zdjęcie zostanie dodane, użyj prostych gestów, aby je przyciąć, obrócić lub zmienić jego rozmiar. Możesz także dostosować granice zdjęcia i dodać zabawny tekst lub naklejkę, aby kolaż był bardziej osobisty. Najnowsza aktualizacja aplikacji zawiera opcję siatki, a tym samym rozszerza granice dla Twojej wyobraźni.

Gdy skończysz tworzyć kolaż, podziel się swoim zdjęciem na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Alternatywnie, możesz utworzyć konto w Pic Collage, aby opublikować swoje kolaże i sprawdzić kolaże innych użytkowników.

W sumie, Pic Collage to świetne narzędzie z prawie wszystkimi niezbędnymi opcjami do tworzenia kolaży.

LiveCollage

LiveCollage

LiveCollage został pierwotnie stworzony, aby dać użytkownikom Instagrama opcję tworzenia prostych kolaży z ich zdjęć. Jednakże, zamienił się w świetną aplikację z ponad 5000 układów, które pozwalają łączyć do 16 zdjęć jednocześnie. Każdy z obrazków może być edytowany osobno. Oznacza to, że możesz dodać różne filtry do swoich zdjęć i stworzyć naprawdę wspaniały i niepowtarzalny obraz. Po zakończeniu pracy z filtrami, dodaj wiadomość tekstową lub urocze naklejki i wyeksportuj swoje zdjęcie do sieci społecznościowych, wyślij pocztą elektroniczną lub w wiadomości multimedialnej.

Jedyną wadą aplikacji są liczne reklamy.

Użyj LiveCollage, jeśli wolisz tworzyć niezwykłe obrazy.

Siatka zdjęć

siatka zdjęć

Aplikacja Siatka zdjęć pozwala połączyć kilka obrazów w jeden kolaż z pomocą ponad 300 stylów. Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. Po prostu wybierz styl i dodaj odpowiednią liczbę zdjęć. Następnie dotknij tego, którego potrzebujesz, aby dokonać zmian. Możesz dodać oddzielne filtry do każdego obrazu z kolażu. Po tym wpisz swój tekst i dodaj ramkę, jeśli to konieczne.

Aplikacja oferuje również dużą ilość naklejek do wyboru. Możesz nawet stworzyć swoją własną naklejkę, jeśli nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie.

Aby skrócić długą historię, jeśli potrzebujesz prostej aplikacji z podstawowymi opcjami, Photo Grid jest tą, którą powinieneś zainstalować.

Photo Collage Maker

photo collage maker

Photo Collage Maker jest jeszcze jedną aplikacją do robienia prostych kolaży. Ma mniej stylów niż Photo Grid, ale jest kilka ładnych do wyboru. Co do reszty, opcje tych dwóch aplikacji są całkiem takie same. Wybierz układ i tło, dodaj swoje zdjęcia, dokonaj edycji i podziel się swoim arcydziełem z przyjaciółmi na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Znowu będzie to pomocne dla tych, którzy szukają szybkiego i łatwego w użyciu narzędzia.

Zobacz także: How to Put Two Videos or More Videos Together
SEE ALSO: DVD Slideshow Maker for your Best Photos

Mixboothmixbooth

Mixbooth to aplikacja do łączenia twarzy. Jeśli potrzebujesz połączyć kilka portretów i stworzyć zabawny żart, użyj tej aplikacji. Możesz połączyć swoje własne zdjęcie z tym z biblioteki aplikacji lub po prostu zmieszać dwa zdjęcia z rolki aparatu. Aplikacja będzie wykrywać oczy, usta i inne części twarzy, aby zapewnić lepszy wynik. Możesz użyć jej do zmiany odcienia skóry, dodania wąsów, zmiany koloru oczu i innych możliwych ulepszeń twarzy.

Jest bardzo szybka do uruchomienia i łatwa w użyciu. Możesz wyeksportować swój obraz do Facebooka i Twittera lub po prostu zapisać go w rolce aparatu.

Ta aplikacja jest miła dla wszystkich tych, którzy wolą się bawić przy niewielkim wysiłku.

Piclay

piclay

Piclay to stylowa aplikacja do szybkiego mieszania zdjęć. Tutaj zrobisz zdjęcie lub wybierzesz te z albumu i wymieszasz je lub połączysz. Dostosuj i edytuj kolor, jasność i ostrość swoich zdjęć. Poprawiaj nasycenie, ekspozycję i inne parametry kolorów. Dodaj efekt FX, aby nadać swojemu obrazowi profesjonalny wygląd.

Zobacz także: Best Audio Joiner to Merge Music FREE

Piclay oferuje świetne opcje edycji zdjęć. Jednakże, układy kolaży nie są liczne. Co więcej, będziesz musiał zapłacić, aby odblokować najlepsze układy i funkcje. Zainstaluj tę aplikację, jeśli potrzebujesz prostych, ale profesjonalnie wyglądających zdjęć.

Split Pic

Split Pic

Split Pic to świetna aplikacja do robienia kolaży. Tworzysz standardowy kolaż, a następnie możesz dodać do niego linie i przezroczystość. Rezultat wygląda naprawdę artystycznie i klimatycznie. Poza tym możesz dodać różne filtry i poprawić zdjęcie, jeśli chcesz.

Aplikacja zapewnia łatwy udział w Instagramie. Oferuje również odkrywanie najlepszych kont z połączonymi zdjęciami w profilu.

Pic Stitch

Pic Stitch

Pic Stitch twierdzi, że jest #1 collage maker. Jednak ma tylko 245 układów. Nie tak dużo w porównaniu do LiveCollage. Procedura tworzenia kolażu jest całkiem taka sama jak w przypadku każdej z poprzednich aplikacji. Wybierz układ, dodaj zdjęcia i dokonaj w nich zmian. Możesz powiększyć, obrócić lub odwrócić obraz, dodać różne filtry i ramkę.

Niestety, większość układów nie jest dostępna za darmo. Więc, jeśli nie chcesz płacić, lepiej wybierz inną aplikację.

PicsArt Photo Studio

pics art studio

PicsArt Photo Studio to w pełni funkcjonalny edytor zdjęć. Posiada on naprawdę wiele opcji edycji zdjęć. Możesz zrobić dosłownie wszystko, czego potrzebujesz: przycinać, obracać, zmieniać kolory, edytować jasność, nasycenie i inne parametry. Ponadto, można użyć tej aplikacji jako narzędzie do rysowania. Oferuje ona całkiem niezłą różnorodność pędzli. I oczywiście są układy do tworzenia kolaży. Tutaj dodajesz zdjęcia, edytujesz je w sposób, w jaki potrzebujesz. Dodaj tekst, filtry lub naklejki i wyeksportuj swoją stronę do sieci społecznościowych lub innych aplikacji.

PicsArt jest świetny dla wszystkich fanów Photoshopa. Wygląda jak kieszonkowa wersja słynnego edytora zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *