Zakładanie prezerwatywy na nieobrzezanego penisa

Witam Alice,

Mój chłopak jest nieobrzezany i duży. Mamy problemy z zakładaniem prezerwatyw. Nie zakładają się one zbyt dobrze, ponieważ skóra przeszkadza i staje się to trochę komediową rutyną. Dzięki Bogu oboje mamy poczucie humoru, ale byłoby wspaniale, gdybyśmy mieli jakąś radę. Czy potrzebujemy większych kondomów? Czy jest jakaś technika walcowania, której zupełnie nie rozumiemy? Please help.

Dear Reader,

Pozytywne nastawienie i poczucie humoru przechodzą długą drogę, aby pomóc zarządzać frustracją, której Ty i Twój chłopak doświadczacie. Mężczyźni z napletkami (i ich partnerki) muszą uwzględnić kilka dodatkowych kroków w procesie zakładania prezerwatywy. A gdy już je opanujecie w praktyce, zakładanie prezerwatywy będzie beztroskie.

Przed rozwinięciem prezerwatywy umieść kroplę lubrykantu na bazie wody na wewnętrznej stronie prezerwatywy, w końcówce zbiorniczka. Pomoże to zwiększyć doznania, jakie odczuwa Twój chłopak, gdy prezerwatywa jest założona. Może to również pomóc w umieszczeniu prezerwatywy na jego penisie. Kiedy jesteś gotowy do rolowania, odciągnij jego napletek. Następnie rozwiń prezerwatywę w kierunku podstawy jego penisa. Po prezerwatywa jest na (pamiętaj, aby szczypać delikatnie, że zbiornik na końcu, aby usunąć wszelkie powietrze), pchnąć napletek z powrotem w kierunku czubka penisa, podczas gdy trzymając się podstawy prezerwatywy, aby utrzymać go w miejscu. Pozwala to na swobodny ruch napletka podczas seksu i powinno wzmocnić przyjemne odczucia Twojego chłopaka. Dodanie odrobiny lubrykantu na zewnętrznej stronie prezerwatywy może również zwiększyć doznania. Odciąganie napletka lub nie zwiększa możliwości pęknięcia prezerwatywy, tak długo jak prezerwatywa jest założona prawidłowo.

Jeśli chodzi o kwestię rozmiaru, ludzie testują kilka marek prezerwatyw i stylów, aby dowiedzieć się, które z nich pasują najlepiej. Miłych zakupów!

— Alice

Czytelnicy nie powinni polegać na informacjach zawartych w Go Ask Alice! Features w celu zdiagnozowania lub leczenia stanu medycznego lub zdrowotnego i powinni zawsze konsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia w celu zdiagnozowania lub leczenia jakiegokolwiek stanu medycznego lub zdrowotnego.

Masz pytanie? Przejdź na stronę www.goaskalice.columbia.edu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *