Zapłacimy gotówką za Twój uszkodzony samochód

Sprzedaż samochodu za gotówkę

Twoja firma ubezpieczeniowa może ogłosiła, że Twój samochód, ciężarówka lub van poniósł całkowitą stratę, a rzeczoznawca zaczyna mówić o „wartości pojazdu uszkodzonego”. Z drugiej strony, być może jeździłeś samochodem z odbudowanym tytułem ocalałym lub Twój samochód ma historię ocalałą i teraz chcesz go sprzedać.

Słowo „uszkodzenie” niekoniecznie jest czymś złym. Dobra wiadomość jest taka, że Twój samochód nadal ma wartość! Możesz dowiedzieć się, ile Twój samochód jest wart teraz.

Kluczem do wolności finansowej jest wykorzystanie wszystkich możliwości zysku, jakkolwiek mało prawdopodobne mogą się one wydawać. Poważnie uszkodzony samochód może nie wydawać się kopalnią złota, ale rzeczywiście będzie cenny, jeśli go odratujesz.

Uzyskanie tytułu salvage sprawia, że sprzedaż wraku samochodu za dobrą cenę jest o wiele łatwiejsza. Jak jednak wygląda proces sprzedaży samochodu?

W większości stanów, właściciel pojazdu może zatrzymać samochód uszkodzony. Oznacza to, że można zachować i sprzedać swój uszkodzony samochód za gotówkę na własną rękę.

Twoja firma ubezpieczeniowa może użyć średniej wartości z aukcji lub zadzwonić do lokalnych złomowisk, aby uzyskać ofertę sprzedaży. Może się opłacić samodzielne wystawienie na sprzedaż Twojego uszkodzonego pojazdu.

ZŁOŻ OFERTĘ TERAZ

Jak sprzedać samochód z ocalałego pojazdu

Wprowadź szczegóły pojazdu

Wypełniając nasz formularz z dokładnymi informacjami na DamagedCars.com, możemy przedstawić Państwu natychmiastową ofertę na niektóre pojazdy lub skontaktować się z Państwem z ofertą gwarantowaną wkrótce po kliknięciu przycisku „Zgłoś ofertę”.”

Accept your Offer

Zadowolony z oferty? Przedstaw dowód własności, a my zaplanujemy odbiór Twojego samochodu i jednocześnie dostarczymy Ci zapłatę.

Zapłać!

Przekażemy Ci czek podczas odbioru samochodu.

What Does „Salvage Title” Mean?

A salvage title is an official brand that is applied to cars that are severely damaged. Wskazuje on, że ubezpieczyciel, który pokrył koszty samochodu, uznał go za całkowitą stratę. W praktyce oznacza to, że chociaż technicznie możliwe jest naprawienie samochodu, uszkodzenia są tak duże, że naprawa będzie prawie tak kosztowna, jak oryginalna cena pojazdu.

Nie oznacza to, że nie warto naprawiać i próbować sprzedać samochodu. Możesz być w stanie odzyskać dużą część wartości samochodu w ten sposób. Oznacza to również, że firmy ubezpieczeniowe nie mogą nadal pokrywać szkód i oczekiwać zysków.

Rebuilt vs. Salvage Title: What’s The Difference?

Pojazdy odbudowane i uszkodzone to samochody, które zostały odrestaurowane po katastrofalnych uszkodzeniach nadwozia, ale istnieją między nimi pewne istotne różnice.

Główną różnicą jest to, że pojazdy odbudowane zostały już przywrócone do stanu używalności, podczas gdy samochody uszkodzone nadal mają pewne uszkodzenia, które nie zostały jeszcze usunięte.

Kupujący samochód z odzysku będzie musiał w pełni naprawić te uszkodzenia, zanim zacznie poruszać się po drogach publicznych. Natomiast nabywca samochodu odbudowanego może sfinansować, ubezpieczyć, zarejestrować i prowadzić samochód odbudowany bez dokonywania dalszych napraw.

W niektórych stanach sprzedaż samochodów uszkodzonych osobom prywatnym jest nielegalna. Ale nie dotyczy to samochodów odbudowanych. Upewnij się, że sprawdzisz prawo swojego stanu, zanim spróbujesz sprzedać komuś samochód uszkodzony.

Jaką wartość tracą samochody uszkodzone?

Pomimo, że szczegóły różnią się w zależności od przypadku, uszkodzenia samochodu zazwyczaj muszą być warte około 75% jego oryginalnej wartości, aby można było uzyskać tytuł samochodu uszkodzonego. Jeśli uszkodzenia są znacznie mniej kosztowne niż to, może być opłacalne dla firm ubezpieczeniowych, aby spróbować je naprawić.

Wyraźnie większe uszkodzenia, z drugiej strony, mogą sprawić, że jakakolwiek naprawa będzie niemożliwa. Takie poważnie uszkodzone samochody otrzymują tytuł „złomowy” i mogą być sprzedane na części tylko do punktu skupu złomu.

Aby otrzymać tytuł złomowy dla swojego samochodu, należy najpierw złożyć wniosek w lokalnym urzędzie skarbowym. Formularz Application for Salvage Title można otrzymać w urzędzie lub online, a DMV odpowie na wszelkie pytania, jakie można mieć.

Przedłóż wniosek wraz z pierwotnym certyfikatem tytułu własności samochodu i wszelkimi opłatami za przetwarzanie. Urząd skarbowy oceni zakres uszkodzeń Twojego samochodu i wyda Ci tytuł.

Czy można sprzedać samochód z tytułem ocalałym?

Pomimo, że specyfikacje różnią się w zależności od stanu, większość jurysdykcji wymaga od sprzedawców, aby status samochodu jako uszkodzonego był jasny dla wszystkich potencjalnych klientów, zanim omówią oni cenę.

Jeśli nie ujawnisz tej informacji, możesz stanąć w obliczu pozwu sądowego ze strony kupującego, jeśli coś pójdzie nie tak, a także możesz ponieść zarzuty wykroczenia za przestępcze zaniedbanie.

Im więcej informacji przekażą Państwo kupującym, tym łatwiej będzie zdobyć ich zaufanie i uniknąć kłopotów prawnych, a sprzedaż samochodu z uszkodzonym nadwoziem będzie łatwiejsza.

What’s The Salvage Value of A Wrecked Car?

Wypełnij zapytanie ofertowe DamagedCars.com już dziś i pozwól nam zaoferować Ci najwyższą wartość Twojego uszkodzonego pojazdu. Gwarantujemy nasze oferty, abyś znał dokładną kwotę naszej zapłaty.

Wszystko czego potrzebujemy to tytuł, pojazd i kluczyki, a my zapłacimy Ci gotówką na miejscu. Nasza oferta może być wyższa niż wartość pojazdu podana przez Twoją firmę ubezpieczeniową.

Jeśli zdecydują się Państwo na zachowanie ocalałego pojazdu, firma ubezpieczeniowa wystawi Państwu czek na wartość rynkową niechcianego samochodu, pomniejszoną o wartość ocalałego pojazdu, którą otrzymali.

Skup samochodów uszkodzonych może być bardziej powszechny w jednym stanie niż w drugim, a wartość ocalałego pojazdu może się również różnić w zależności od lokalizacji. To sprawia, że sprzedaż uszkodzonego pojazdu różni się w zależności od miejsca, w którym się znajdujesz.

Najlepszym aspektem DamagedCars.com jest to, że działamy na terenie całego kraju! Kupujemy uszkodzone pojazdy w pobliżu Państwa miejsca zamieszkania i posiadamy sieć złomowisk, które działają, aby szybko odholować Państwa pojazd! Jeśli potrzebujesz pieniędzy za uszkodzony samochód, znalazłeś miejsce, w którym możesz sprzedać swój uszkodzony pojazd.

Uzyskaj gotówkę za uszkodzone samochody od najlepszych skupów samochodów uszkodzonych

Możesz wziąć czek od firmy ubezpieczeniowej, a następnie odwrócić się i sprzedać swój uszkodzony pojazd na DamagedCars.com. To daje Państwu zysk, a nie firmie ubezpieczeniowej. Jest to najlepszy sposób na uzyskanie gotówki za wraki samochodów.

DamagedCars.com bierze na siebie cały kłopot związany z próbą sprzedaży uszkodzonego pojazdu. Odbierzemy go i przeniesiemy dla Ciebie, zajmiemy się przeniesieniem tytułu i możemy nawet współpracować z Twoją instytucją finansową, jeśli masz zastaw na pojeździe.

Jesteśmy często najlepszym miejscem do sprzedaży złomowanych samochodów, ciężarówek, vanów lub SUV-ów. Uzyskaj gwarantowaną ofertę już dziś.

iv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *