10 Downtown Napa Tasting Rooms You Must Visit

Downtown Napa Wine Tasting

Downtown Napa Wine Tasting

Downtown Napa tasting rooms, winiarnie, restauracje i wiele innych są wreszcie z powrotem otwarte. Jesteśmy gotowi, aby powitać Państwa z powrotem w Napa Valley, w sam raz na letnie wypady! Ciężko było być zamkniętym przez tak wiele miesięcy, a podróżowanie będzie wyglądało nieco inaczej niż zwykle, z większą ilością ludzi trzymających się bliżej domu. Wszystko to składa się na idealny czas, aby zaplanować wyjazd do naszego romantycznego Bed and Breakfast w Napa Valley. Bierzemy nie tylko swoje zdrowie i bezpieczeństwo poważnie, ale przyjemność z czasu spędzonego tutaj w Napa Valley, jak również. Pomyśl o nas jako swój własny prywatny oazę, w samym sercu Kalifornii premier regionu degustacji wina!

Jedną z najlepszych rzeczy na temat pobytu w naszym romantycznym Napa Valley Bed and Breakfast jest nasza lokalizacja. W zaledwie kilka minut, można cieszyć się wspaniałą różnorodność centrum Napa degustacji pokoje, sklepy i restauracje, lub można być na zwiedzanie naszych ulubionych winnic w Napa, Los Carneros regionu, lub w pobliżu Sonoma. Znajdujemy się na granicy wszystkich 3, oferując najlepszą lokalizację do degustacji wina w Napa Valley.

Dzięki zaledwie 11 prywatnym pokojom gościnnym, możesz spać spokojnie wiedząc, że nie będzie dużych tłumów, jak w innych dużych hotelach. Nie tylko to, ale zaoferujemy Ci spersonalizowane rekomendacje, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze w krainie wina, kiedy tu będziesz. Teraz jest idealny czas, aby zaplanować trochę czasu dla siebie. Zarezerwuj swój pokój w naszym romantycznym Bed and Breakfast w Napa Valley już dziś!

Downtown Napa Tasting Rooms Worth Your Time

Wino nigdy nie przestaje płynąć w Napa Valley, ale to może czasami utrudnić wybór miejsca, gdzie można cieszyć się popołudniową degustacją wina. Oczywiście istnieje wiele wspaniałych sposobów na poznanie różnorodnych win z tego obszaru, w tym jazda Napa Valley Wine Train, wycieczki po winnicach na zamówienie i samodzielne odwiedzanie pięknych winnic, które są na okolicznych wzgórzach. Podczas zwiedzania Napa Valley nie można pominąć niesamowitych pokoi degustacyjnych w centrum Napa.

Downtown Napa Wine Tasting

Downtown Napa Wine Tasting

Najlepsze degustacje wina w dolinie można znaleźć w tych salach degustacyjnych w centrum Napa, a najlepsze jest to, że nie trzeba daleko podróżować, aby się tam dostać. A gdy już tam będziesz, centrum Napa jest niezwykle przyjazne dla pieszych, co sprawia, że degustacja wina w centrum miasta jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza! Sale degustacyjne w centrum Napa są również tradycyjnie otwarte później niż winiarnie i winnice na wsi, co oczywiście oznacza więcej czasu na odkrywanie tych pysznych win. Degustacja wina w centrum Napa jest tak bezproblemowa, jak to tylko możliwe, nie licząc rezerwacji prywatnej wycieczki od drzwi do drzwi, którą z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować.

Więc zdecydowałeś się na co najmniej jeden dzień degustacji wina w centrum miasta. Które pokoje degustacyjne w centrum Napa powinieneś odwiedzić? Oto 10 naszych najlepszych rekomendacji!

  1. Rynek Oxbow Public Market to wspaniałe miejsce, aby połączyć dwie nasze największe miłości: jedzenie i wino. Oxbow Wine and Cheese Merchant oferuje odwiedzającym wspaniałą winiarnię, która może być sparowana z różnymi serami i wędlinami; idealna mała przekąska przed kontynuowaniem podróży degustacyjnej!
  2. Salon degustacyjny CRU w aneksie obok Oxbow Public Market jest intymną, przytulną przestrzenią do degustacji wina i doskonałym miejscem na przerwę pomiędzy przeglądaniem tego niesamowitego rynku. Oferują degustacje win z Winnicy 29 i jest to jedyne miejsce, w którym można spróbować CRU Rose i CRU Merlot.
  3. Inną pobliską salą degustacyjną w centrum Napa jest sala degustacyjna braci Krupp. Poza oferowaniem wyśmienitych win w spokojnym otoczeniu, oferują oni również drobne przekąski.
  4. Cadet Wine Bar jest jednym z najlepszych miejsc nocnego życia w centrum Napa, a także popularnym miejscem degustacji wina (i piwa również!). Ich zewnętrzne patio jest szczególnie wspaniałym miejscem na spędzenie wieczoru.
  5. Pójdź do sali degustacyjnej Brown Estate i skosztuj jednego z najlepszych kieliszków Zinfandel, jakie kiedykolwiek piłeś. Są oni uznawani za jednego z najlepszych producentów Zinfandel w dolinie.
  6. Vintner’s Collective, wyśmienita sala degustacyjna w centrum Napa, mieści się w najstarszym budynku w centrum miasta. Budynek pochodzi z 1875 roku. Prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o wielu z ich win, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej interesujących (i często pysznych) doświadczeń degustacyjnych w centrum miasta.
  7. JaM Cellars to idealna sala degustacyjna na późną noc w centrum Napa. Nie tylko oferują świetne wina z Truchard Winery w Carneros, ale całe doświadczenie skupia się wokół sztuki i fantastycznego systemu muzycznego z gramofonami.
  8. The Bounty Hunter jest bardzo modną i modną salą degustacyjną w centrum Napa. Mają obszerną kartę win, która jest warta odwiedzenia, ale także pyszne jedzenie, jak ich niesamowity kurczak z puszki po piwie.
  9. Mark Herold Wines w pobliżu Oxbow Public Market oferuje zachwycająco funky vibe, który doskonale uzupełnia ich eklektyczną i pyszną kolekcję win.
  10. Dla czegoś naprawdę niezwykłego, spróbuj czekolady i wina w Vintage Sweet Shoppe. To idealna para do romantycznego wypadu w naszym B&B, too!

Downtown Napa Wine Tasting

Downtown Napa Wine Tasting

The Most Romantic Getaway in Napa Valley

Wizyta w Napa naprawdę koncentruje się wokół wspaniałego wina i jedzenia, i jest to coś, co traktujemy poważnie w naszym Napa Valley Bed and Breakfast. Twój dzień zawsze zaczyna się od wielodaniowego śniadania przygotowanego w naszym hotelu. Stamtąd, jesteśmy szczęśliwi mogąc zaoferować nasze zalecenia i działać jako osobisty konsjerż, zapewniając, że doświadczysz niczego, ale najlepsze podczas pobytu w Napa.

Naszych 10 pięknych i romantycznych pokoi gościnnych, wraz z naszym prywatnym domkiem, oferują idealne miejsce do relaksu, odpoczynku i reconnect tego lata. Zrelaksuj się przy basenie na naszym pięknie zagospodarowanym podwórku, gdy będziesz potrzebował przerwy od wszystkiego, lub skorzystaj z rozpieszczającego masażu dla par w zaciszu swojego apartamentu. Nigdzie indziej nie znajdziesz tego samego poczucia elegancji i romantyzmu, którego doświadczysz w Candlelight Inn. To lato to doskonała okazja, aby odkryć Napę tak, jak powinno się ją widzieć. Zarezerwuj pokój w naszym romantycznym Bed and Breakfast w Napa Valley już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *