Aubrey O’Day nie do poznania podczas ostatniego występu na czerwonym dywanie – ale zaprzecza operacji plastycznej

October 14, 2019 11:39am

Aubrey O’Day mówi o nowym sezonie Ex on the Beach i o tym, kogo możemy tam zobaczyć.
Sasha SavitskyFox News

Aubrey O’Day upiera się, że nigdy nie poszła pod nóż, aby zmienić swój wygląd.

Piosenkarka potępiła plotki, że miała operacje plastyczne i powiedziała, że wszelkie zmiany w jej wyglądzie są spowodowane tym, „że znam wszystkie sztuczki.”

„Miałam wypełniacze ust i Botox. Nakładam dużo filtrów,” powiedziała O’Day w wywiadzie dla Us Weekly. „Znam wszystkie sztuczki i używam ich.”

undefined

O’Day na czerwonym dywanie 10 października. Zdjęcie: Presley Ann/Getty Images dla WE TV Źródło: Getty Images

35-letnia gwiazda, która wystrzeliła do sławy w amerykańskiej grupie dziewczęcej Danity Kane, powiedziała, że nie pozwala już swoim nienawistnikom dotrzeć do niej.

„Nie, wcale nie. Może kiedy miałam 17 lat,” powiedziała portalowi. „Myślę, że najgorszy komentarz, jaki kiedykolwiek przeczytałam, a potem już nie czytałam, to 'Ona wygląda jak stara skórzana torebka, która była wkładana do suszarki 15 razy'. To był jeden z moich ulubionych.”

undefined

O’Day teraz … Zdjęcie: Getty Source: Getty Images
undefined
… i z powrotem w 2009 roku. Zdjęcie: AP Source: AP

She further explained how she learned to have thick skin.

„Przez bycie w reality TV od 17 roku życia i bycie nazywaną skórzaną torebką, która była szarpana przez suszarkę 15 razy od 17 roku życia. To wszystko jest głupie,” podzieliła się. „Patrzę w lustro. Wiem, jak wyglądam. Kocham siebie! Jestem najszczęśliwsza, jaka kiedykolwiek byłam.”

O’Day dodała: „Chciałabym być młoda, jeśli chodzi o moją energię. Nie mogę już robić Barry’s Bootcamp dwa razy dziennie.”

„Z wiekiem jest tyle presji na kobiety, aby były chude lub miały coraz mniejsze ciała, a każdy centymetr, który zyskuję, ma na mnie ogromny wpływ i doszłam do miejsca, w którym jestem jak, jestem zdrowa, nie biorę narkotyków, prawie nie piję, ćwiczę codziennie i czuję się psychicznie szczęśliwa. Nie potrzebuję niczego innego niż to, co robię, ponieważ to działa dla mnie.”

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *