Brainerd, MN

Miejsca kempingowe mają wymiary średnio 40 stóp na 55 stóp. Na każdym kempingu znajduje się 30- i 50-amperowa sieć elektryczna i wodna, bezpłatne Wi-Fi, paleniska i stoły piknikowe.

Rezerwacje

Aby dokonać rezerwacji, zadzwoń lub wyślij e-mail do Wydziału Parków i Rekreacji pod numer 218-828-2320 / [email protected] Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Zaczynamy przyjmować rezerwacje w styczniu na dany rok kalendarzowy. Rezerwacje online będą dostępne w przyszłości.

Stawki dzienne (podatki wliczone)

Dzienny check-in jest na 1 p.m., a check-out jest na 11 a.m. Opłaty są następujące:

  • Standardowa stawka: Sun-Thu: $40 Fri-Sat: $45 Święta i tydzień NHRA: $45
  • Seniorzy 55+ stawka: Sun-Thur: $35 Fri-Sat: $40 Święta i tydzień NHRA: $40
  • Off-Season rate (electricity/Wi-Fi only): $25
  • Drewno opałowe: $5 (zakup u gospodarza kempingu)
  • Stacja wysypisk śmieci: $5 (bez opłat dla naszych gości)

Postanowienia

Namiotowe biwakowanie nie jest dozwolone. Nie oferujemy tygodniowych lub sezonowych stawek. Kemping otwiera się 1 maja i pozostaje otwarty do 31 października, jednak woda / stacja zrzutowa / toalety zostaną zamknięte według uznania kierownictwa, gdy mroźne temperatury w nocy są możliwe, w tym czasie poza sezonem stawki będą miały zastosowanie. Elektryczność i Wi-Fi są włączone przez 31 października.
Dwudniowy minimalny pobyt jest wymagany w weekendy i święta. Jeden dzień, bezzwrotny depozyt jest wymagany na wakacje, NHRA Nationals weekend i grupy trzech lub więcej miejsc. Płatności kartą kredytową są akceptowane tylko w regularnych godzinach pracy biura, a gospodarz kempingu może przyjąć tylko gotówkę lub czeki. Musi zadzwonić do 4:00 w piątek na późnym sobotę lub niedzielę check-in. by zmniejszyć ryzyko chorób drzew, w parku można używać wyłącznie drewna opałowego zakupionego na naszym kempingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *