Facebook

Zastrzeżenie: Wszystkie media są własnością Norton Women’s and Children’s Hospital. ieszymy się z Waszych opinii i komentarzy i czekamy na to, co macie do powiedzenia. Nie będziemy jednak pozostawiać wpisów, które:
1. Łamią prawo lub zachęcają do tego innych. Obejmuje to poszanowanie praw autorskich i praw uczciwego użytkowania. Jeśli mówisz o czyjejś pracy, odnieś się do niej lub do tej osoby i, jeśli to możliwe, podaj link.
2. Zawierają obraźliwy lub niestosowny język lub stwierdzenia. Obejmuje to uwagi, które są rasistowskie, homofobiczne i seksistowskie, jak również te, które zawierają nieprzyzwoitości lub są seksualnie jednoznaczne.
3. Łatwo identyfikują pacjentów, rodzinę lub personel w oszczerczych, obraźliwych lub ogólnie negatywnych terminach.
4. Są fałszywe lub oszczercze stwierdzenia na temat jakiejkolwiek osoby, społeczności, firmy lub organizacji lub jakiegokolwiek innego podmiotu
5. Nie okazują należytego szacunku dla prywatności innych osób lub są uważane za mogące obrażać lub prowokować innych – tj. nie wszczynaj bójek ani nie prowokuj innych do podżegających debat.
6. Są spamem – tj. wielokrotnie zamieszczają ten sam komentarz lub komentarze, które są po prostu reklamą/promocją usługi lub produktu.
Jeśli sam nie chciałbyś go otrzymać, nie zamieszczaj go. Administratorzy strony zastrzegają sobie prawo do niepublikowania lub usunięcia komentarzy w dowolnym momencie, z dowolnego powodu… ale mamy nadzieję, że nie będzie to nigdy konieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *