Co trzeba zrobić, aby z powodzeniem pozwać salon samochodowy za oszustwo

Pozwij salon samochodowy

Kupiłeś swój wymarzony samochód! Później dowiedziałeś się, że coś jest z nim nie tak. Spędziłeś już zbyt wiele czasu i pieniędzy, próbując dowiedzieć się, co jest nie tak z pojazdem.

Okazuje się, że sprzedawca skłamał na temat stanu Twojego nowo zakupionego samochodu. Co możesz zrobić? Czy można pozwać dealera samochodowego za oszustwo? Odpowiedź brzmi: „Tak”. Musisz jednak udowodnić, że prawdziwy stan samochodu nie został Ci ujawniony w momencie zakupu. Ale jest to znacznie łatwiejsze do zrobienia niż można by przypuszczać.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o powszechnych okolicznościach oszustwa dealera i znaleźć kluczowe informacje o tym, jak podjąć działania przeciwko dealerowi samochodowemu.

Talk to an Auto Dealer Fraud Attorney Today – Get the Legal Help You Deserve

Czy kupiłeś samochód i zapłaciłeś więcej niż wynosiła cena reklamowa?

Czy kupiłeś samochód bez informacji, że brał udział w wypadku lub jest wadliwy?

Czy Twój samochód zepsuł się wkrótce po tym, jak wyjechałeś z salonu?

Czy kupiłeś samochód, który według Ciebie miał opcje lub funkcje, których nie ma?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań, masz prawną możliwość pozwania dealera za to, że nie powiedział Ci prawdy o pojeździe. Po pierwsze, należy skonsultować się z prawnikiem. Musisz znać swoje prawa, swoje szkody, do czego jesteś prawnie upoważniony i czego możesz oczekiwać od sprawy, jeśli podejmiesz działania. Może masz sprawę o 1 dolara. Może masz sprawę o 1.000.000 dolarów! Jesteś winien to sobie, aby się dowiedzieć.

Twój prawnik specjalizujący się w oszustwach dealerskich będzie wiedział, jak skontaktować się z dealerem, opisać odkryty przez Ciebie problem i zażądać w Twoim imieniu maksymalnego możliwego do odzyskania dla Ciebie odszkodowania. Jeśli mieli czelność oszukać Cię z Twoich pieniędzy, sprawiedliwe jest, abyś zapłacił im to, do czego jesteś uprawniony w wyniku ich oszustwa.

Jeśli uważasz, że jesteś ofiarą oszustwa ze strony dealera samochodowego, zadzwoń do naszych doświadczonych adwokatów ds. oszustw ze strony dealerów samochodowych pod numer (818) 553-1000, aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację. W Kancelarii Prawnej Margarian nasi prawnicy zajmujący się oszustwami dotyczącymi dealerów reprezentowali tysiące konsumentów takich jak Ty, którzy zostali oszukani przez dealerów samochodowych. Za darmo ocenią oni wszystkie aspekty Twojej sprawy, wyjaśnią dostępne opcje, szanse i kwoty, do których masz prawo i pomogą Ci uzyskać sprawiedliwość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *