Deployments to OIF and OEF

Badania opisane w tym raporcie były sponsorowane przez Armię Stanów Zjednoczonych i przeprowadzone przez RAND Arroyo Center.

Raport ten jest częścią serii udokumentowanych briefingów RAND Corporation. Dokumentowane briefingi RAND są oparte na badaniach przedstawionych klientowi, sponsorowi lub docelowej grupie odbiorców w formie briefingu. Dodatkowe informacje są dostarczane w udokumentowanych briefingach w formie pisemnej narracji towarzyszącej wykresom briefingowym. Wszystkie udokumentowane briefingi RAND poddawane są rygorystycznej wzajemnej weryfikacji, aby zapewnić, że spełniają wysokie standardy jakości badań i obiektywizmu. Nie oczekuje się jednak, że będą one wyczerpujące i mogą przedstawiać wstępne ustalenia. Główne wyniki badań są publikowane w serii monografii; badania pomocnicze lub wstępne są publikowane w serii raportów technicznych.

Zezwala się na powielanie tego dokumentu elektronicznego wyłącznie do użytku osobistego, pod warunkiem, że jest on niezmieniony i kompletny. Kopie nie mogą być powielane w celach komercyjnych. Nieuprawnione umieszczanie plików PDF RAND na stronach internetowych nie należących do RAND jest zabronione. Pliki PDF RAND są chronione prawem autorskim. Informacje na temat zezwoleń na przedruk i linkowanie można znaleźć na stronie RAND Permissions.

The RAND Corporation jest instytucją non-profit, która pomaga poprawić politykę i podejmowanie decyzji poprzez badania i analizy. Publikacje RAND nie muszą odzwierciedlać opinii jej klientów i sponsorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *