Made In Italy: The 10 Most Expensive Italian Shoes Brands For Men

Czczone za śmiałą elegancję i niepowtarzalny styl, włoskie nowoczesne buty są często czczone jako czysta doskonałość i wysoka jakość. Mężczyzna powinien odpowiednio zaznaczyć swój luksusowy styl życia i tożsamość w społeczeństwie za pomocą butów do sukienki, które są stworzone, aby robić wrażenie. Oferując najlepsze rzemiosło i unikalny design, są to najbardziej uznane włoskie marki butów!

Jako jedna z najlepszych włoskich marek butów, Bontoni łączy historię i tradycję z nowoczesnym designem. Wyrafinowane i eleganckie buty są ręcznie robione we Włoszech przy użyciu tylko najlepszych skór i materiałów, tak jak to miało miejsce pokolenia temu.

Bontoni

Ta włoska marka jest rozpoznawana ze względu na szlachetne materiały i prostą, ale pełną klasy paletę kolorów. Zainspirowana pięknym krajobrazem Solomeo we Włoszech, marka zbudowała wiele podziwu dla swojego filozoficznego podejścia do unikalnego designu. Każdy pojedynczy but Brunello Cucinelli idealnie pasuje do luksusowego stylu życia!

brunelllo cuccinelli

Jedna z najlepszych marek mody i obuwia włoskiego. Dzięki śródziemnomorskim korzeniom, Dolce i Gabbana prezentują nowe spojrzenie na elegancję, pozostając wiernymi swoim cenionym stylom i kreatywności. Ich kolekcja obuwia przynosi odważne wzory na wybiegu i często robi spore wrażenie.

dolce e gabbana

A Testoni jest jedną z najbardziej znanych włoskich marek obuwia dla mężczyzn, która łączy starożytne i współczesne techniki projektowania, aby stworzyć luksusowe buty, które demonstrują najlepsze włoskie rzemiosło. Każdy pojedynczy but stworzony przez tę wysokiej klasy markę jest ściśle wykonany ręcznie, bez wahania przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

a testoni

Sztuka niezwykle ikonicznych wzorów i kreatywne wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, Gucci jest definicją ekskluzywności i współczesności. Jako jedna z najlepszych włoskich marek obuwniczych, wszystkie ich nowoczesne buty i produkty na nowo definiują luksus i w znacznym stopniu reprezentują włoskie rzemiosło w najlepszym wydaniu.

gucci

Jest to jedna z najlepszych włoskich marek obuwniczych: Isaia to symbol elegancji, mistrzowskiego rzemiosła, nowoczesnego designu i tradycyjnego stylu.

isaia

Założona w Mediolanie Prada to jedna z najwyższych postaci włoskiej mody, a także jedna z najlepszych włoskich marek obuwniczych. O inspiracjach: jej baczna obserwacja i ciekawość współczesnego świata i społeczeństwa.

prada

Czysty przykład prawdziwej doskonałości włoskiego szewstwa. Tradycja i innowacja to podstawowe elementy ich technik rzemieślniczych, napędzane nowoczesnym podejściem i starożytną wiedzą. Luksusowe buty Santoni są doskonałym symbolem wyrafinowania.

santoni

Mający siedzibę we Włoszech, Stefano Ricci składa hołd naturze i sztuce w swoim obuwiu. Oferując pasję i kreatywność, jest to jedna z luksusowych marek, która rzuciła wyzwanie granicom prawdziwej jakości.

Steafano Ricci

Jako jedna z najlepszych włoskich marek obuwniczych, kreatywność Valentino reprezentuje idealny obraz włoskiego luksusu dla tych, którzy cenią sobie eleganckie obuwie.

valentino

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *