Fox News zawiesza Davida Bossie za uwagę o 'Cotton-Picking' Remark

YouTube Poster

Popularne na Variety

Były zastępca kierownika kampanii Donalda Trumpa i obecny zewnętrzny doradca prezydenta David Bossie został zawieszony w pełnieniu funkcji współtwórcy na antenie Fox News.

Według Daily Beast, zawieszenie ma trwać dwa tygodnie w świetle jego występu na „Fox & Friends Weekend.”

Bossie wdał się w ostrą kłótnię z demokratycznym strategiem Joelem Payne’em, który odpalił: „Nie musisz być golden retrieverem, żeby usłyszeć wszystkie psie gwizdki dochodzące z Białego Domu w tych dniach i od mojego przyjaciela Davida.”

Ale Bossie przekroczył granicę, co spowodowało zawieszenie w sieci, ponieważ powiedział Payne’owi, który jest czarny, że „postradałeś zmysły.”Wściekły Payne powiedział: „Mam krewnych, którzy zbierają bawełnę i nie zamierzam siedzieć z założonymi rękami i pozwolić, abyś zaatakował mnie w telewizji w ten sposób.”

Sieć nie zgodziła się z uwagami Bossiego, a gospodarz Fox News Ed Henry powiedział na antenie: „Chcę wyjaśnić, że Fox News i ten program, ja sam, nie zgadzamy się z tym konkretnym zwrotem. To było oczywiście obraźliwe.”

The Daily Beast uzyskał również komentarz od sieci, który mówi: „Dzisiejsze komentarze Davida Bossie były głęboko obraźliwe i całkowicie niestosowne. Jego uwagi nie odzwierciedlają nastrojów Fox News i w żaden sposób ich nie popieramy.”

Bossie przeprosił za swoje oświadczenie na Twitterze.

Podczas gorącego segmentu na Fox & Friends dzisiaj, powinienem był dobierać swoje słowa bardziej ostrożnie i nigdy nie użyłem obraźliwego zwrotu, który zrobiłem. Przepraszam Joela Payne’a, Fox News i jej widzów.

– David Bossie (@David_Bossie) June 24, 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *