Kaplica Wayfarers

Wkłady ślubne obejmują Ministra Kaplicy, reżysera ślubu, asystenta bramy i muzyka kaplicy. Wymagamy trzech 1-godzinnych spotkań przed ślubem (wszystkie z nich są wliczone w składkę): konferencja planistyczna z reżyserem ślubnym, aby omówić usługę ślubną, konferencja, aby spotkać się z wyznaczonym Ministrem Kaplicy, aby omówić ceremonię oraz próba ślubna.
W dniu ślubu będziecie mieli pełne dwie godziny na terenie Kaplicy i otaczających ją ogrodów. Na przykład, jeśli ślub jest o 14:00, przyjdziesz o 13:00, ceremonia rozpocznie się o 2 p.m. (ceremonia trwa zazwyczaj około 20 minut), a odejdziesz o 3 p.m.
Dostępne Wedding Times
10am, 12noon, 2pm, 4pm, 6pm, i 8pm każdego dnia tygodnia z tymi wyjątkami:
Nie ma ślubów w niedziele na 10am i 12noon; Nie ma ślubów w środy na 12noon
Nie prowadzimy listę oczekujących na rezerwacje. Aby dowiedzieć się, jakie daty i godziny są obecnie dostępne do planowania, prosimy o kontakt z naszym Reservations Office.
Wedding Contribution Amount & Reservation Fee
Poniedziałek do czwartku – $2,900
Piątki, soboty, niedziele i większość świąt – $3,900
Wkłady ślubne są bezzwrotne, ale można zmienić datę ślubu lub czas ceremonii bez kary. Prosimy, aby Opłata Rezerwacyjna w wysokości $200 została podana w momencie dokonywania rezerwacji. Piętnaście dni później, pozostała kwota jest due.
Wojsko Rabat
Jako sposób powiedzieć dziękuję do naszego personelu aktywnego obowiązku, oferujemy 300 dolarów zniżki na wesela. Dowód aktywnej służby jest wymagane.
Dostępne dodatki
Świece nawy
Świece nawy są szczególnie piękne dla wesel o zmierzchu lub wieczorem. Istnieje osiem świec chronionych przez szklane hurricane wazony ustawione na szczycie poszczególnych drewnianych słupów, które są dołączone do końca pierwszego rzędu, trzeciego rzędu, piątego rzędu i siódmego rzędu ławek. Każda świeca jest przymocowana za pomocą specjalnie zaprojektowanego okucia, które zapewnia im bezpieczeństwo i nie uszkadza drewnianych ławek. Świece są zgodne z filozofią architekta kaplicy Lloyda Wrighta i mogą być umieszczone na ławkach tylko przez pracowników kaplicy.
Świece nawowe – $200
Kwiaty nawowe
Nasz pakiet kwiatowy nawowy/wieżowy zawiera w sumie dziesięć aranżacji składających się z białych hortensji, białych róż i zieleni. Aranżacje te są umieszczone na przejściu z każdej innej ławki. Każda aranżacja jest przymocowana za pomocą specjalnie zaprojektowanego okucia, tak aby nie uszkodzić drewnianych ławek. Aranżacje są zgodne z filozofią architekta kaplicy Lloyd Wright, i mogą być umieszczone tylko przez kaplicę Preferred Florist.
Aisle/Pew Pakiet kwiatowy – $ 500
Video i Streaming
Mamy kamery HD strategicznie umieszczone dla najlepszych możliwych ujęć. Jedna kamera znajduje się z przodu kaplicy, aby uchwycić ekskluzywne zbliżenia podczas wymiany przysięgi małżeńskiej i obrączek, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Nasza tylna kamera będzie gotowa, aby zachować ten radosny moment, gdy rozpoczynacie wspólne życie małżeńskie. Nasze ekskluzywne, zdalnie sterowane kamery zapewnią Wam bezproblemowe filmowanie i nagrywanie całej ceremonii. Twoje kompletne wideo z ceremonii zostanie zaprezentowane zanim opuścisz Kaplicę!
Keronia – $700; Dodaj transmisję na żywo – $100
Grawerowane kostki brukowe
Chodniki w i wokół naszego Ogrodu Różanego są wybrukowane grawerowanymi kostkami brukowymi. Kamienie te upamiętniają życie bliskich osób, ważne wydarzenia życiowe oraz rocznice ślubu. Wiele par, które biorą ślub w Kaplicy decyduje się na kostkę brukową z ich imionami i datą ślubu, aby na zawsze pozostały częścią Kaplicy.
Kostki sześciokątne – 500 USD; Kostki ceglane – 400 USD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *