Najlepsze buty przyjazne środowisku (2021 Przewodnik)

Produkcja butów pochłania dużo materiału i energii. Wielu nie zdaje sobie sprawy, że kupowanie i wspieranie butów, które szybko się rozpadają i muszą być często wymieniane, przyczynia się w dużym stopniu do powstawania odpadów na tej planecie. Ale czy wiesz, że istnieją trwałe ekologiczne i wegańskie opcje butów dostępne? W tym artykule przyjrzymy się zarówno męskim, jak i damskim opcjom na ekologiczne i wolne od okrucieństwa buty. Możesz być zaskoczony, jak łatwo jest znaleźć ekologiczne marki obuwia, które są warte rozważenia.

Table of Contents

Najlepsze ekologiczne buty w 2021 roku

1. Native Women’s apollo moc Fabric Low Top Lace Up Walking Shoes

Buty marki Native

Buty Native zostały założone z myślą o środowisku naturalnym. Są to stylowe i wygodne buty, które możesz nosić niemal na każdą okazję. W związku z tym, że Native jest marką, która łączy styl casual z nowszymi technologiami, tworzy coś zupełnie nowego.

Native buty są również wykonane bez produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i nadają się do recyklingu, co oznacza, że nie są wykonane z gumy lub plastiku, które zapychają wysypiska śmieci.

Te buty do chodzenia są tylko jednym stylem wyłożonym i sprzedawanym przez Native shoes.

Porada dotycząca oszczędzania: Uzyskaj kody promocyjne Overstock i 4% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

2. TOMS Classic Alpargata Canvas Slip-On

Classic Alpargata shoes

TOMS shoes może być jedną z najbardziej znanych firm obuwniczych na świecie ze względu na ich charytatywne i non-profit przedsięwzięcia i metody produkcji. „Ty kupujesz parę, oni dają parę”. Firma TOMS pomaga w dostarczaniu butów do osób potrzebujących i dokłada wszelkich starań, aby pracować etycznie.

Klasyczny but Alpargata jest inspirowany tradycyjnymi butami argentyńskimi i jest bardzo wygodny dla kobiet.

Porada oszczędnościowa: Skorzystaj z kodów promocyjnych Shoes.com i 5% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

3. Veja Women’s Canvas Esplar

Organic ctton farming ESPLAR Running shoes

Buty do biegania ESPLAR dostają swoją nazwę od brazylijskiej organizacji pozarządowej, która pomogła przynieść wsparcie rodzinom uprawiającym ekologiczną bawełnę w tym rejonie. Sam but jest wykonany z wegańskiej skóry, bawełny organicznej i zrównoważonej dzikiej gumy z amazońskich lasów.

Threads4Thought zapewnia szeroki wachlarz ubrań, które oferują alternatywę dla bardziej destrukcyjnych metod pozyskiwania i procesu produkcji.

Porada dotycząca oszczędzania: Skorzystaj z kodów promocyjnych eBay i 4% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

4. Santos-Dumont Vegan Sneakers from VEJA

Thread4Thought Veja Shoe

Kolejne buty Threads4Thought Veja, ale tym razem bardziej upscale mens' variation. Wegańskie trampki Santos-Dumont od VEJA to eleganckie, czarne buty męskie skomponowane z materiałów pochodzących z recyklingu i uprawianej w zrównoważony sposób amazońskiej gumy. Wkładka jest wyjmowana i wykonana z poliestru nadającego się do recyklingu.

Między tymi dwoma butami Veja powinieneś zobaczyć szeroką gamę stylów i celów dla każdej płci, które oferuje marka. Przejrzyj i znajdź idealny wegański but dla swoich sportowych lub codziennych zadań.

Porada dotycząca oszczędzania: Uzyskaj kody promocyjne eBay i 4% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

5. Klapki Okabashi

Komfort noszenia klapek Okabashi.japonki

Okabashi jest jedną z niewielu firm, które zobowiązały się do przestrzegania zasad sprawiedliwego handlu i uczciwych praktyk płacowych oraz utrzymują swoje łańcuchy produkcyjne w krajach pierwszego świata. To spowodowało, że buty są o wiele wyższej jakości i bardziej etyczne.

Okabashi są świetne do ogólnego komfortu noszenia lub jako wsparcie po treningu i są zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu stóp.

Porada dotycząca oszczędzania: Uzyskaj kody promocyjne eBay i 4% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

6. Okabashi Flats

Okabashi flats shoe

Okabashi flats to wygodna opcja obuwia dziennego również wystawiona przez tę samą etyczną firmę. Warto zauważyć, że Okabashi pracuje, aby używać tylko zrównoważonych produktów i często przekazuje część swoich zysków różnym organizacjom charytatywnym.

Okabashi flats to świetny sposób, aby dobrze wyglądać, dobrze się czuć i wiedzieć, że dałeś pieniądze dobrej firmie.

Porada dotycząca oszczędzania: Uzyskaj kody promocyjne eBay i 4% cash back, aby uzyskać najlepszą ofertę.

7. Oxford Lace up Damskie buty wegańskie

Vegan shes od Fourever Funky Brand shoes

Te wegańskie buty są wykonane, aby dać Ci stylowy wygląd skórzanych butów z cyklem produkcyjnym wolnym od okrucieństwa. Wygodne, piękne i zabawne, jest to świetna odpowiedź dla tych, którzy chcą odejść od produktów pochodzenia zwierzęcego, ale nadal ubierać się w sposób, w jaki chcą.

Te buty marki Fourever Funky są również bardzo dobrze wykonane, aby były trwałe i długotrwałe, co oznacza, że nie będziesz musiał często kupować zamienników – ekologiczne dobrodziejstwo tak samo jak każde inne.

Porada dotycząca oszczędzania: Pobierz najlepsze kody promocyjne Walmart, aby pomóc zaoszczędzić na następnym zakupie.

Pytania dotyczące zakupu butów ekologicznych

Czy mogę znaleźć dobre ekologiczne buty do biegania?

Tak, podczas gdy buty do biegania muszą być twardsze i bardziej wytrzymałe ze względu na charakter ich użytkowania, istnieje wiele opcji jakościowych dla kogoś, kto chce zachować wszystko co naturalne i przyjazne dla ziemi.

Firmy takie jak TOMS mają buty we wszystkich rodzajach stylów, które upewniają się, że możesz poruszać się w każdej modzie bez szkody dla planety.

Co z Allbirds i Rothy’s?

Obydwie z tych marek, Rothy i Allbirds, zobowiązały się do bycia zarówno stylowymi jak i zrównoważonymi.

Rothy pochodzi z San Francisco i produkuje swoje buty z plastikowych butelek po wodzie i innych materiałów pochodzących z recyklingu. Buty Rothy są powszechnie uważane za wygodne, stylowe i w ogóle fajne. W związku z tym, że są to buty z tworzywa sztucznego, które można wykorzystać do produkcji butów, są one bardzo wygodne i stylowe. To jest naturalne obuwie dla potrzeb przyszłości.

Obydwie wysokiej jakości marki obuwnicze mają teraz wiele stylów dających zupełnie nowy sposób noszenia zrównoważonych produktów i można je zobaczyć regularnie w Dzielnicy Mody w Nowym Jorku i innych miejscach. Obydwie marki są również etycznymi firmami obuwniczymi, które dążą do zmniejszenia wpływu modnego obuwia na środowisko.

Uczyń swoje buty siłą na rzecz dobra

Upewnienie się, że wiele par butów czekających na Ciebie w przyszłości jest opartych na wegańskich, wolnych od okrucieństwa i zrównoważonych łańcuchach dostaw obuwia może zrobić niewyobrażalne dobro na świecie. Zrównoważone materiały, cykl produkcyjny neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i etyczny proces zatrudniania – to wszystko są ważne czynniki przy zakupie nowej pary butów przyjaznych dla środowiska.

Obuwie wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i przez moralnie myślące marki obuwnicze jest również dużym plusem.

Obuwie jest czymś, w co wkładamy dużo kapitału i inwestycji w ciągu całego życia. Upewnij się, że Twoje pieniądze pracują na coś dobrego. Musimy mieć buty, więc zróbmy wszystko, aby było jak najlepiej.

Zastanów się nad innymi pomysłami na prezenty i produkty przyjazne środowisku:

 • Przyjazne dla środowiska plecaki
 • Przyjazne dla środowiska przybory szkolne
 • Przyjazny dla środowiska płyn do prania
 • Przyjazny dla środowiska Lunch Box
 • Przyjazne dla środowiska przechowywanie żywności
 • Przyjazne dla środowiska materace
 • Przyjazne dla środowiska prezenty
 • Przyjazne dla środowiska marki
 • Przyjazne dla środowiskaPrzyjazne Marki
 • Przyjazny Ekologicznie Makijaż
 • Przyjazny Ekologicznie Żwirek Dla Kota
 • Przyjazne Ekologicznie Produkty

Podaruj Sobie z Zakupami Charytatywnymi

Kiedy kupujesz marki, które współpracują z Giving Assistant, możesz czuć się dobrze ze swoim zakupem. Współpracujemy z 3,000 sprzedawców, którzy płacą Ci, gdy robisz u nich zakupy. Oznacza to darmowy zwrot gotówki za same zakupy!

Zatrzymaj lub przekaż dowolną część zarobionych pieniędzy na rzecz wybranej organizacji non-profit i zrób pozytywny wpływ na swoje zakupy online.

Zapewnij sobie możliwość pobrania darmowego rozszerzenia Giving Assistant dla przeglądarki. Natychmiast dowiesz się, kiedy nowe kupony są dostępne i zautomatyzujesz zwrot gotówki i darowizny.

Jeśli kupisz produkt lub usługę poprzez linki znalezione na naszym blogu, możemy zarobić prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *