Pet Greens Żywe Trawy | Trawa Indoor dla Kotów i Psów

Dlaczego koty i psy jedzą trawę?

Psy są uważane za wszystkożerców, a koty za mięsożerców, ale oba te zwierzęta są w stanie trawić rośliny i wykorzystywać ich składniki odżywcze. Jedna z teorii sugeruje, że psy i koty otrzymywały zieleninę w naturze podczas polowania na mniejsze ofiary żywiące się trawą, ale brakuje im tego zielonego pożywienia w dietach domowych. Aby zaspokoić swój pociąg do zieleniny, koty i psy mogą ulegać pokusie zjadania szkodliwych roślin domowych lub chemicznie przetworzonych traw zewnętrznych. Bezpieczniejszym i zdrowszym rozwiązaniem jest pojemnik ze świeżą, pożywną, w 100 procentach certyfikowaną organiczną trawą Pet Greens® Pet Grass®. Możesz wyhodować swoją własną trawę pszeniczną za pomocą zestawów do samodzielnej uprawy Pet Greens® Garden lub kupić wygodnie pakowane przysmaki Pet Greens® Treats wykonane z organicznej trawy pszenicznej.

Dlaczego trawa pszeniczna jest dobra dla zwierząt domowych?

Trawa pszeniczna jest pełna chlorofilu, karotenu, witamin i minerałów o działaniu przeciwutleniającym oraz innych składników odżywczych, które wspomagają rozwój zdrowej krwi i tkanki mięśniowej. Trawa pszeniczna stanowi bezpieczną alternatywę dla potencjalnie szkodliwych roślin domowych i chemicznie przetwarzanych traw zewnętrznych. Według raportu Amerykańskiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (ASPCA), jedzenie niewielkich ilości roślin lub trawy jest normalne dla kotów, a aż jeden na trzy koty domowe regularnie zjada warzywka. Ta potężna zielona trawa liściasta dodaje cennego błonnika, który wspomaga zdrowe trawienie. Trawa pszeniczna jest powszechnie stosowana jako zdrowy dodatek żywieniowy dla kotów, psów, ptaków, gadów i innych małych zwierząt.

Czy trawa pszeniczna zawiera gluten pszenny?

Nie. Trawa pszeniczna jest zielonym warzywem liściastym zbieranym zanim rozwinie się ziarno tworzące gluten.

Czy muszę kontrolować, ile trawy pszenicznej spożywa moje zwierzę?

Zwierzęta domowe uwielbiają trawę pszeniczną i mogą ją szybko pożerać, ale powinny spożywać tylko niewielką ilość tego bogatego w składniki odżywcze przysmaku na raz. Królikom, świnkom morskim lub innym mniejszym zwierzętom należy podawać trawę pszeniczną z umiarem. Należy podawać małe ścinki na porcję lub usuwać trawę po kilku skubnięciach. Skonsultuj się z lekarzem weterynarii w celu uzyskania porady na temat właściwej ilości karmy dla każdego z Twoich zwierząt.

Jak mogę wprowadzić żywą trawę pszeniczną dla moich zwierząt domowych?

Wiele zwierząt domowych je trawę pszeniczną bez wahania. Jednakże, niektóre koty i psy mogą nie wiedzieć, jak smaczne mogą być te zieleniny na pierwszy rzut oka. Jeśli Twój kot lub pies nie polubi trawy pszenicznej od razu, spróbuj spryskać ją wodą. Twój kot lub pies zliże wodę i zda sobie sprawę, że zielenina jest smacznym przysmakiem. Jeśli woda nie zadziała, spróbuj dodać ścinki do karmy Twojego pupila. Przysmaki Pet Greens® mogą również służyć jako świetny sposób na zapoznanie zwierząt domowych z pysznymi zielonymi składnikami odżywczymi znajdującymi się w trawie pszenicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *