Szczegóły, których nie wiedziałeś o małżeństwie Jimmy’ego Kimmela

Molly McNearney nie jest po prostu żoną Jimmy’ego Kimmela. W rzeczywistości możesz założyć się, że Kimmel będzie polegał na ekspertyzie McNearny podczas wirtualnego hostingu Emmys 2020 (przez Deadline). Jakiego rodzaju ekspertyzę? Możesz podziękować McNearney, osobiście, za Jimmy Kimmel Live!’s „Celebrities Read Mean Tweets” (przez Vanity Fair). Pisarka i aktorka zazwyczaj pomaga tylko w pisaniu scenariuszy i produkcji programu Jimmy Kimmel Live! Ale podczas kwarantanny COVID, była również posiadaczem kart dialogowych, rekwizytorem, grafikiem, fryzjerem i makijażystą. „Kiedy nadchodziła pora kręcenia programu, mówiłam: 'Jimmy, czy ty w ogóle masz wyprasowaną koszulę?'. A ja szybko znajdowałem żelazko, jednocześnie pomagając mu ukryć worki pod oczami i puszczając dziewiąty z kolei odcinek PAW Patrol, aby odwrócić uwagę dzieci” – powiedział McNearney w rozmowie z In Style.

„On mówi, że jest moim 'mężem szefem', ale ja odmawiam nazywania go tak,” McNearney powiedział, opisując związek roboczy pary do Glamour, dodając, że kiedy 10 rano uderza „on jest moim szefem, a nie moim mężem.” McNearney i Kimmel tworzą teraz niezaprzeczalnie ujmującą parę. Ich spotkanie było jednak mniej niż urocze.

Kiedy producent wykonawczy Jimmy Kimmel Live przedstawił McNearney jako nowego pracownika Kimmelowi, McNearney mówi, że Kimmel ledwo ją uznał. Następnie producent wykonawczy dał do zrozumienia, że McNearney uprawia triathlony. „To jest naprawdę głupie! Co za strata czasu” – odpowiedział Kimmel. Prawdę mówiąc, kiedy McNearney dostała tę pracę, nigdy nie widziała programu. „Nie miałam pojęcia, kim jest Jimmy” – przyznała w rozmowie z Vanity Fair.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *