„We Hooked Up” – Chrissy Teigen Reveals What She & John Got Up To The First Day They Met

John legend Chrissy teigen

Facebook shareTwitter share

To jest tak LOLs.

Chrissy Teigen i John Legend są w zasadzie definicją #CoupleGoals, nie?

Ale na długo przed tym, jak broniła go na Twitterze i była muzą dla jego absolutnych belterów piosenek, pierwsze spotkanie Chrissy i Johna nie było w rzeczywistości tak romantyczne.

> Chrissy Teigen LOST IT When A Photographer Said „F***ing Disgusting” Racist Things To John Legend!

W 2007 roku, Chrissy była 21-letnią modelką i pojawiła się w teledysku Johna do „Stereo” i wydaje się, że od razu zrobił wrażenie na młodej Chrissy.

„Weszłam do garderoby Johna, żeby się z nim spotkać, a on prasował w bieliźnie. Zapytałam, 'Sam sobie prasujesz?' Odpowiedział, 'Oczywiście, że tak'. Uścisnęłam go.”

Po tym, wydaje się, że sprawy potoczyły się dość szybko.

Teledysk to jedno, ale wygląda na to, że Chrissy wróciła do pokoju hotelowego Johna, zjadła burgery In-N-Out i, według jej słów, „Nie zamierzam kłamać. Spiknęliśmy się”, ale to było na krótko przed tym, jak John wyruszył w trasę koncertową po Europie.

Wersja wydarzeń przedstawiona przez Johna była o wiele bardziej chłodna.

„Nie mówiłem 'To jest kobieta, którą poślubię' od pierwszego dnia. Jestem typem osoby, która musi dorosnąć do tego uczucia. Byłem prawdopodobnie kilka lat w środku, kiedy mogłem już zobaczyć nas będących razem na zawsze”, ujawnił.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) onJan 14, 2017 at 8:31pm PST

Para pozostała w kontakcie i rozmawiała przez telefon, chociaż Chrissy próbowała grać kartę „trudną do zdobycia”. Później ujawniła, że „udawałam, że tak naprawdę mi nie zależy, ale nie byłam z nikim innym”.

Wygląda więc na to, że bajkowy związek Chrissy i Johna zaczął się w całkowicie relatywny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *