Jak Zawiązać Durag

Duragi (również pisane, „Du Rag”, Doo Rag” lub „Do Rag”) Niektórzy lubią je nosić jako deklaracje mody, a niektórzy noszą je, aby utrzymać włosy schludne, jedwabiste i faliste wyglądające świeżo. Wiązanie Duraga jest dość proste, w zależności od rodzaju Duraga, który posiadasz. W tym artykule pokażę Ci jeden z wielu sposobów jak zawiązać Durag. There are many techniques, and everyone has their personal favorite way.

1st. place the durag on your head. Doo szmaty pochodzą w wielu rodzajów tkanin. Jak Velvet, Knit, Silky Metallic, i istnieje wiele więcej tkanin do wyboru. Są to tylko bardziej popularne tkaniny. Większość ludzi woli Durags, które są rozciągliwy materiał. To sprawia, że są one bardziej oddychające, gdy są zawiązane mocno wokół głowy.

  • Linia środkowych szwów z centrum twojej głowy dla symetrii.
  • Umieść Durag tak, aby przednia krawędź siedziała pomiędzy twoimi brwiami a linią włosów. Upewnij się, że linia włosów jest zakryta. Jeśli masz bokobrody, powinny one wystawać spod spodu.

2. zawiń krawaty za głowę. Weź po jednym krawacie w każdą rękę. Pociągnij oba krawaty z powrotem za głowę tak, aby skrzyżowały się w literę „X” za głową. Upewnij się, że krawaty nie zwijają się, ponieważ jeśli tak się stanie, będą się czuły niewygodnie i będą wyglądały brzydko, a to zdecydowanie nie jest How To Tie A Durag.

  • Pociągnij krawaty z powrotem po ich odpowiednich stronach głowy. Tak więc krawat po prawej stronie zostanie odciągnięty do tyłu wzdłuż prawej strony głowy.
  • Wiązanie powinno spoczywać pomiędzy uchem a głową, tak aby uszy pozostały odsłonięte.
  • Jeśli nie chcesz, aby krawaty zwijały się jak liny, możesz je docisnąć płasko do głowy, gdy będziesz je ciągnąć i owijać.

3. skrzyżuj krawaty przed głową. Kiedy już skrzyżujesz krawaty z tyłu głowy, przeciągnij je z powrotem do przodu. Upewnij się, że krzyżują się one na środku czoła. Następnie pociągnij je aż do tyłu głowy.

  • Aby upewnić się, że leżą płasko, możesz je wygładzić również w tym momencie.
  • Jeśli nie chcesz dostać bólu głowy, nie naciągaj pasków zbyt mocno.

4. zawiąż węzeł. Zawiąż paski na węzeł z tyłu głowy. Powinien on znajdować się u podstawy czaszki. Zawiąż go tak, jakbyś wiązał kokardę lub węzeł.

  • Nie zawiązuj go zbyt ciasno, abyś nie mógł go później poluzować.

Ostatnie pociągnięcie w dół na klapie. Klapa będzie teraz zwisać w dół szyi pod krawatami. Pociągnij go w dół, jakbyś próbował dostać go dotknąć pleców. To będzie dokręcić Doo szmaty i dać trochę miłej kompresji na włosy.

  • Nie ciągnij zbyt mocno lub będzie czuć się nieswojo.

To jest pierwszy sposób pokazuję wam chłopaki i dziewczęta jak wiązać Durag Inne będą wkrótce w następujących blogów God willing.

IG: @duragculture

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *