White Chocolate Snack Mix

Zrównoważona dieta to trochę tej White Chocolate Holiday Snack Mix w każdej ręce #whitechocolatesnackmix #whitechocolate #snackmix #christmassnacks #holidayreccipes #sweets #desserts #dessertfoodrecipes #chocolate #Christmascandy #holidayrecipesZrównoważona dieta to trochę tej Białej Czekolady w każdej dłoni. zbilansowana dieta to trochę tej White Chocolate Holiday Snack Mix w każdej dłoni #whitechocolatesnackmix #whitechocolate #snackmix #christmassnacks #holidayreccipes #sweets #desserts #dessertfoodrecipes #chocolate #Christmascandy #holidayrecipes

Ten retro przepis na White Chocolate Snack Mix to nostalgiczny sezonowy przysmak. To super proste, aby zrobić gigantyczną miskę tego dobroci, która zawiera kwadraty płatków ryżowych, Bugles, precle, solone orzeszki ziemne i wakacyjne M&M’s. Obfita polewa z ciepłej, roztopionej białej czekolady dopełnia całości. Tak wspaniała kombinacja słono-słodkich smaków może zaowocować niczym innym, jak tylko wspaniałością. Idealne do podręcznego chrupania na wakacjach lub zapakowane w torebki celofanowe i podarowane jako domowy prezent dla przyjaciół, sąsiadów, nauczycieli i nie tylko.

White Chocolate Holiday Snack Mix

White Chocolate Holiday Snack Mix

Biała Czekolada Snack Mix

Istnieje wiele odmian rodzajów składników, które ludzie używają w tej Białej Czekoladzie Snack Mix. Mają one tendencję do posiadania dziwacznych nazw, zbyt. Składnik, który jest nienegocjowalny podczas robienia tego dla nas są Bugles. Te uzależniające, chrupiące, małe chipsy kukurydziane zostały mi przedstawione jako małej dziewczynce przez moją babcię Verę. Na wierzchu jej lodówki zawsze była schowana torebka, którą można było chrupać, kiedy tylko nas odwiedzała. Uważała, że Bugles są idealne do tej słodkiej sensacji, ponieważ mają już kształt czapki Mikołaja. Zgadzam się z jej tokiem myślenia.

White Chocolate Holiday Snack Mix

White Chocolate Holiday Snack Mix

Czy można użyć innych zbóż?

Możesz zobaczyć niektóre przepisy, które nazywają cheerios i inne rodzaje zbóż w składnikach. Jestem pewna, że są one smaczne, więc nie krępuj się eksperymentować, jeśli czujesz się odważna. Gorąco polecam używać dobrej jakości białej czekolady, ja preferuję Ghiradelli. Pięknie się topi i uważam, że jej smak jest lepszy. Dodanie ciepłej białej czekolady do mieszanki może spowodować, że niektóre z M&M’s trochę się roztopią podczas mieszania. Jeśli wolisz, aby w ogóle się nie rozpuściły, dodaj je do mieszanki jako ostatnie. Jeśli pracujesz szybko, to nie jest to wielki problem i dodaje uroku temu słodkiemu, wakacyjnemu przysmakowi. Inne zabawne przepisy na przekąski, które możesz wypróbować to Frito Snack Mix od Recipe Girl i Honey Sriracha Snack Mix od The Creative Bite.

White Chocolate Holiday Snack Mix

White Chocolate Holiday Snack Mix

Dzięki za odwiedziny, wróć wkrótce!

Ujawnienie ~ Jeśli zakup jest dokonany przy użyciu jednego z linków partnerskich na tej stronie, możemy zarobić małą prowizję bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękujemy!

Pomocne przedmioty kuchenne:

 • Non-.Slip Mixing Bowl Set
 • Non Stick Spatulas
 • Podwójny kocioł
 • Świąteczne torebki celofanowe

Przepis na białą czekoladę Snack Mix

Drukuj Przepis Pin Przepis

4.5 z 2 głosów

White Chocolate Snack Mix

Prep Time15 mins
Cook Time10 mins
Czas chłodzenia4 godz.
Czas całkowity25 mins

Kurs: Deser, świąteczny
Kuchnia: Amerykańska
Słowo kluczowe: white-chocolate-snack-mix

Serwowane porcje: 15 kubków (w przybliżeniu)

Składniki

 • 3 11 oz bags white chocolate chips i.e. Ghiradelli
 • 4 filiżanki ryżowych kwadratów zbożowych
 • 4 filiżanki Bugles
 • 3 filiżanki małych precli
 • 2 filiżanki solonych orzeszków ziemnych
 • 1 torba 11 oz czerwonych i zielonych M& M’s plus dodatkowe ½ kubka
 • 3 Tbsp holiday sprinkles

Instrukcje

 • Roztopić czekoladę nad gotującą się wodą w podwójnym kotle, aż do uzyskania całkowicie gładkiej konsystencji, mieszając od czasu do czasu.
 • Podczas gdy czekolada się topi, dodaj płatki zbożowe, Bugles, precle, orzeszki ziemne i jedną torebkę M & M’s do dużej miski do mieszania.
 • Wlej roztopioną czekoladę na składniki w misce. Użyj dużej nieprzywierającej łyżki lub szpatułki, aby delikatnie obrócić, aż do równomiernego pokrycia.
 • Rozłóż na papierze woskowym do wyschnięcia. Natychmiast posypać pozostałymi M & M’s i posypkami, gdy są mokre. Suszyć dokładnie przez kilka godzin lub przez noc.
 • Rozdzielić na części i przechowywać w szczelnym pojemniku w temperaturze pokojowej do 2 tygodni.
Tried this recipe?Mention @melissassk or tag #melissassk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *